Vilniuje kviestinei publikai pristatyta menininko Bruno Catalano skulptūra

Bruno Catalano skulptūros pristatymo svečiai / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-17 20:05
Ketvirtadienio vakarą kviestinė publika rinkosi į renginį, kurį vedė televizijos prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius. Žinoma pora vakaro svečiams pristatė prancūzų skulptoriaus Bruno Catalano skulptūrą, papuošusią vieną iš sostinės kiemelių.

1982 metais jūreivystės kursus Marselio jūreivystės mokykloje baigęs Bruno Catalano savęs ten neatrado ir įstojo į skulptūros kursus. Kaip įkvėpimą menui ir kūrybai, jis įvardijo savo jūreivystės patirtį. Prasidėjo naujas meno kelias.

Galutinai skulptorius išgarsėjo 2013 metais, kai eksponavo 10 įspūdingų darbų Marselio uosto krantinėse. Tuo metu Marselis tapo Europos kultūros sostine.

Bruno Catalano skulptūros – tai keliautojai su lagaminu,tegul kartais ir skylėtu, bet pilnu laimingos ateities ir vilties.Jie palinkę pirmyn,saulės nugairintais veidais veržiasi į ateitį ir nesiruošia pasiduoti sunkumams siekiant išsvajoto rytojaus.

Į Vilnių skulptoriaus darbą atgabeno medikai, klinikos „Neodenta“ įkūrėjai Eglė ir Darius Kunčiai.

Jų pažintis su Bruno Catalano skulptūromis prasidėjo prieš 8 metus, pirmą kartą aplankius galeriją „Bartoux“, kur buvo išeksponuota nemažai autoriaus darbų. 

 

Naujausi straipsniai