Vilniuje koncertą surengė vienas didžiausių Vokietijos techno muzikos žvaigždžių Paul Kalkbrenner

Vokietijos techno muzikos žvaigždždė Paul Kalkbrenner/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-16 23:30
Vilniuje trečiadienio vakarą koncertavo vienas didžiausių Vokietijos techno muzikos žvaigždžių Paul Kalkbrenner. Sausakimšame menų fabrike „Loftas“ pasikausyti ir pašokti pagal pasaulinį pripažinimą pelniusio elektroninės muzikos talento muziką susirinko šimtai žmonių.

Paul Kalkbrenner pasirodymą Lietuvoje pradėjo lietuvių duetas „Black Water“. Pernai naują mini albumą „Talking Red Lights“ išleidęs „Black Water“ duetas, kurį sudaro vilniečiai Mantas Ažondenis ir Vaidotas Mikulka, pasirodymo metu atskleidė švelniąją savo pusę ir pristatė iki šiol niekur dar neskambėjusius naujus kūrinius.

„Programą paruošėme įkvėpti P. Kalkbrennerio, todėl klausytojai išgirdo švelnesnius „Black Water“ skambesius ir net keturias naujų kūrinių premjeras“, – kalbėjo apšildžiusios grupės nariai.

Šiuo pasirodymu Paul Kalkbrenner pradėjo gastroles „Part Of Life 2019 Tour“. Šiame šou, į kurį visi bilietai buvo išpirkti per rekordiškai trumpą laiką, pasaulinį pripažinimą pelnęs techno muzikos DJ‘us ir prodiuseris ne tik groja geriausius hitus, bet ir pristato naujausią savo albumą „Parts Of Life“.

Iš Rytų Berlyno kilęs Paul Kalkbrenner yra unikalus atlikėjas, išleidęs septynis sėkmingus albumus. Daugelis muzikos kritikų ir melomanų sutinka, kad būtent jis yra viena didžiausių techno muzikos superžvaigždžių. Žinomas atlikėįas ir prodiuseris garsėja įspūdingais pasirodymais, todėl Paul Kalkbrenner yra dažnas svečias didžiųjų elektroninės muzikos festivalių scenose.

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai