Vilniuje įžiebta įspūdinga Kalėdų eglė: šiemet ji – su karališkais elementais

Vilniuje įžiebta Kalėdų eglė/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-30 20:19
Jau tradicija tapo, kad švenčių laikotarpis pradedamas svarbiausios Lietuvos eglės Vilniaus Katedros aikštėje įžiebimu, kurį lydi įspūdingas koncertas. Ne išimtis ir šiemet – šeštadienio vakarą įžiebta šių metų gražuolė, o ryškiausios muzikos žvaigždės ir atlikėjai džiugino vilniečius ir sostinės svečius įspūdingais pasirodymais šventiniame renginyje „Kalėdos sostinėje 2019“.

Kalėdų eglės įžiebimo šventę „Kalėdos sostinėje 2019“ vedė mylimi TV laidų ir renginių vedėjai Mindaugas Rainys, Agnė Grudytė ir Marius Vasilevičius. Tradiciškai eglę Vilniaus Katedros aikštėje įžiebė miesto meras Remigijus Šimašius.

„Eglutės įžiebimas – tai oficialus Kalėdų paskelbimas. Man, asmeniškai, Kalėdos, yra laukimo metas – būtent tos dienos iki gruodžio 24 d. Nors oras dažnai mūsų nelepina, reikia įsisukti į dovanų ieškojimo vajų, tačiau tuo pačiu tai tikėjimo ir begalinės šviesos dienos, kai visi tampame geresni. Tad eglutės įžiebimas yra labai svarbus ir džiugus metas skirtas visiems miestams, miesteliams ir kaimeliams. Laukia fantastiškai geras koncertas, daug šypsenų, pozityvumo ir geros nuotaikos“, – džiugiai nusiteikęs kalbėjo jau kelerius metus iš eilės šventinį renginį vedęs Mindaugas Rainys.

Vilniuje įžiebta Kalėdų eglė/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Vilniuje įžiebta Kalėdų eglė/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.

Šiemet savo pasirodymus susirinkusiems sostinėms gyventojams ir svečiams dovanojo populiariausio Lietuvoje muzikinio šou „X faktorius“ žvaigždės Kristina, Antturi, „Good time boys“ ir šio sezono ryškiausi dalyviai Gerda bei Paulius.

Gražiausias dainas atliko Jurgis Brūzga, Ieva Narkutė, Dainotas Varnas, „Biplan“, Jurijus Veklenko, o vakarą vainikavo įspūdingas Saulius Prūsaičio pasirodymas.

Eglės įžiebimas Katedros aikštėje – ypač laukiama ir mylima šventė, kasmet pritraukianti minias žiūrovų. 

Naujausi straipsniai