Vilniuje įvyko pasakiška „Barbie“ lėlės gimtadienio šventė

Vilniuje įvyko pasakiška „Barbie“ lėlės gimtadienio šventė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-12 09:53
Šį savaitgalį, prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ įvyko 59-asis „Barbie“ gimtadienis, sutraukęs minias vilniečių. Gimtadienio renginyje kaunietė Laura parodė savo jau kelis dešimtmečius saugojamą lėlę, „Ingrid Inži“ mados namai pristatė mergaitėms skirtą madų šou ir specialiai šiam gimtadieniui sukurtą suknelę, o mergaitės ir jų mamos bei tėčiai dalyvavo visose specialiai gimtadieniui sukurtose veiklose: žaidė įvairius gimtadienio žaidimus, apžiūrinėjo „Barbie“ parodą ir netgi galėjo apsilankyti mini grožio salone, specialiai šiai šventei buvo sukurta lėlės dėžė, į kurią įlipę vaikai fotografavosi.

Gimtadienio šventėje netrūko staigmenų: čia galėjai sukurti lėlei drabužius specialioje magnetinėje lentoje, sukti laimės ratą, pasigrožėti ekspozicijomis ir parodyti savo lėlių kolekcijas, spalvinti gimtadienio knygelę. Per renginį buvo įkurtas mini grožio salonas mergaitėms, kuriame jos galėjo laikinai pakeisti plaukų spalvą. Renginio metu mažosios lėlės gerbėjos, lydimos mamų ir tėčių, galėjo pamatyti išskirtinę šios lėlės kolekcijos parodą, kurioje turėjo galimybę pasigrožėti skirtingų stilių ir išvaizdos lėlėmis, su jomis nusifotografuoti, eksponuojama buvo ir Kęsto Rimdžiaus sukurta specialiai „Barbie“ vestuvinių suknelių kolekcija, kuria domėjosi ne tik mažosios gimtadienio dalyvės, bet ir jų mamos.

Pasaulyje kovo 9-oji yra oficiali „Barbie“ gimtadienio diena, audringai švenčiama net ir skirtingose šalyse. Užsienyje gimtadienio minėjimo šventės vyksta įvairiai: štai švenčiant 40-ąjį „Barbie“ gimtadienį „Waldorf-Astoria“ viešbutyje, Niujorke, dalyvavo Holivudo aktoriai ir kitos įžymybės (žurnalo „People“ prezidentė Anne Moore, aktorės Melissa Joan Hart, Susan Lucci, dizainerė Vera Wang ir kt.), žinoma, ir pati lėlės kūrėja Ruth Handler. Minint 50-ąjį lėlės gimtadienį, vakarėlis vyko kiek kitokiu principu: „Mattel“ įmonė Šanchajaus prekybos centre įkūrė žaidimų namus, kuriuose klientai gali pailsėti nuo apsipirkimo ar streso darbe.

Kitokio pobūdžio „Barbie“ gimtadienio minėjimai yra susiję su specialiai gimtadieniui sukurtų naujų lėlių kolekcijų pristatymu. Tose kolekcijose lėlės įgauna naują išvaizdą, profesiją ar skleidžia tam tikrą idėją, kaip, pavyzdžiui, 25-ojo gimtadienio proga išleista „Totally Hair“ (lėlė ilgais, žemę siekiančiais šviesiais plaukais). Lėlės-barbės dešimtajame dešimtmetyje buvo vienos perkamiausių.

„Šis „Barbie“ gimtadienis Lietuvoje rengiamas pirmąkart ir taps įžanga į kitų metų jubiliejų, juk garsiajai lėlei kitąmet jau 60 m., ir jos gimtadieniai pasaulyje jau beveik šešis dešimtmečius švenčiami su trenksmu“, – sako „Rimonne“ įmonės, platinančios „Barbie“ Lietuvoje, atstovė Laura Jerošenko.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai