Vilniuje – išskirtinis 2 mln. sekėjų turinčių „influencerių“ festivalis

„Social Media fest“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio pabaigoje Vilniuje įvyks antrasis socialinių tinklų festivalis „ZOOM 2018“, kuriame susirinks garsūs youtuberiai, feisbuko influenceriai, instagrameriai, populiarių puslapių kūrėjai lapkričio 30 d. Socialinių mokslų kolegijoje vyksiančiame festivalyje socialinių tinklų garsenybės pasakos savo sėkmės istorijas, dalyvaus susitikimuose su gerbėjais, bus įvertinti metų apdovanojimuose.

„Šiemet socialinių tinklų festivalis atskleis skirtingose temose išpopuliarėjusius ilgamečius ir naujai atrastus influencerius. Iš viso dalyvaus per 30 populiarių asmenybių – nuo sparčiai šiemet instagrame išpopuliarėjusio Naglimanto iki feisbuko senbuvio, aštrialiežuvio Andriaus Užkalnio. Bendras visų dalyvaujančių influencerių sekėjų, draugų, prenumeratorių skaičius šiemet siekia 2 mln. – 20 proc. daugiau, nei pernai“, – sako renginį organizuojančios išmaniosios komunikacijos agentūros „Idea prima“ direktorius Paulius Tamulionis.

Renginyje pasirodys ir kaimyninėje Baltarusijoje populiari 63 tūkst. sekėjų turint gyvenimo būdo ir mados blogerė aktyviai besireiškianti ir instagrame Yana Voitehovskaya. Jos teigimu, festivalis – puiki galimybė ne tik pabendrauti su kolegomis iš Lietuvos, bet ir sužinoti, kuo gyvena Lietuvos socialinių tinklų vartotojai, kokie jų įpročiai.

Socialinių mokslų kolegijos patalpose rengiamam festivaliui šiemet parinktas pavadinimas „ZOOM“: su influenceriais čia bus galima susipažinti dar geriau ir iš arčiau. Jie dalyvaus didžiausiose socialinių tinklų dirbtuvėse, pasidalins savo veiklos „virtuve“: kaip filmuoja, fotografuoja, kas juos įkvepia kurti turinį, kaip jie taip daro, ir net kokius filtrus dažniausiai naudoja. Šiemet rengiami pirmieji A. Užkalnio, Naglimanto sekėjų susitikimai, kur kiekvienas galės užduoti rūpimus klausimus, asmeniškai pabendrauti. Taip pat su sekėjais susitiks „Youtube“ išgarsėjęs Vėjas.

Pasak P. Tamulionio, šiųmetiniame festivalyje bus išskirtos atskiros kategorijos pagal skirtingą garsenybių kuriamą turinį – apie savo vertinimo principus pasakos maisto ekspertai, grožio ir mados tendencijas pristatys šios srities įtakingiausieji. Kiti dalyviai pasidalins gyvenimo būdo ir tėvystės atradimais, atskirai atsiskleis ir populiarių naminių gyvūnų puslapių atstovai. Tinklaraščio „Sugar to Dust“ autorė, maisto fotografė ir stilistė bei tortų knygos autorė Justina Ramanauskienė atskleis, ką svarbu žinoti kiekvienam, rašančiam apie maistą. Šiemet daugiau apie save papasakos paslaptingo ir populiaraus puslapio „Mama, žiūrėk aš selebriti“ kūrėjai.

Festivalio metu veiks edukacijos ir atradimų zona, kur socialiniais tinklais besidomintys smalsuoliai galės sužinoti, kaip pradėti verslą feisbuke, gauti kūrybiškumo patarimų.

Socialinių mokslų kolegijos patalpose veiks išmanių pramogų ir atrakcijų zona, vyks teminės paskaitos, dirbtuvės, įrengta vlogų ir asmenukių zona, specialios virtualios realybės instaliacijos, išmanių technologijų bandymų poligonas, o „Marketingo mokykla“ organizuos protų mūšį apie socialinius tinklus. 

Influencerių pasiekimus šiais metais įvertins speciali komisija, kuri dešimtyje kategorijų skirs specialias nominacijas: nuo „Metų atradimo“ iki titulo „Mis internetas“.

Į festivalį bus nemokamai įleidžiami asmenys, turintys daugiau nei 500 sekėjų feisbuko, instagramo bei jutubo paskyrose. Bilietus į renginį platina bilietai.lt

Socialinių tinklų festivalį „ZOOM 2018“ tiesiogiai per savo socialinio tinklo paskyrą transliuos telekomunikacijų bendrovė „Bitė“. Informacinis rėmėjas – „Žmonės“.

Skaitykite daugiau