Vilniuje įsibėgėjo vienas didžiausių šių metų šalies bėgimų – „Danske Bank Vilniaus maratonas“

„Danske Bank Vilniaus maratonas“ (5 km bėgimas) / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-12 16:27
Šiandien Vilniuje, Katedros aikštėje – pirmoji laukiamiausio „Danske Bank Vilniaus maratono“ diena. Miesto centre, šalia Katedros aikštės startavo 3 distancijos.

Norint palaikyti dalyvių saugumą, šiais metais kiekviena distancija, išskyrus maratoną, 1 km bėgimą ir vaikų bėgimą turi du atskirus startus. Dėl to renginys šiais metais vyksta dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį.

Šiandieną Vilniuje savo jėgas parodė trumpesnių distancijų bėgikai. 13.30 val. įvyko pirmasis „Rimi“ „Rinkis sveikiau“ 5 km startas, 13.45 val. į trasą išbėgo „BeActive“ vaikų bėgimo dalyviai, o 16.30 val. startavo „Vilnius sveikiau“ 1 km distancijos dalyviai.

Dėl dalyvių saugumo įvestos ir saugumo priemonės bėgimo miestelyje: į „Danske Bank Vilniaus maratono“ bėgimo miestelį Katedros aikštėje, kuriame dalyvių laukia rėmėjų aktyvacijos, buvo įleidžiami tik renginio dalyviai. Aikštėje apsauginės veido kaukės – privalomos.

Šeštadienio distancijų nugalėtojų laukia diplomai, nugalėtojų taurės bei rėmėjų įsteigti prizai.

Vilniaus maratonas šiais metais vyksta jau 17-ąjį kartą. Nors dėl šių metų sudėtingos situacijos šalyje ir pasaulyje, dalyvių skaičius renginyje mažesnis, nei pernai, dalyvių sugužės  net apie 6500.

Sekmadienį Vilniuje startuos maratono, „Rimi“ pusmaratonio ir „Visi mes žmonės“ 10 km distancijų bėgikai.

Naujausi straipsniai