Vilniuje – filmo „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjera

Filmo „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjera/ Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-26 20:06
Trečiadienio vakarą Vilniuje kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko išskirtinio formato filmo „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjera, kuri žiūrovams ne tik atnešė visą gūsį nejaukių gyvenimiškų situacijų, bet ir nukėlė į fantazijų pasaulį.

Premjeros svečiai išvydo pagrindinio filmo herojaus Giriaus istoriją, kuris per savo jubiliejų sužinojęs, kad žmona jau kurį laiką jį apgaudinėja, įklimpsta į gilią depresiją. Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai herojaus mobilusis telefonas įgyja stebuklingų galių ir jis, sutikęs žavią moterį, įsiamžina su ja asmenukėje. Telefonas Girių nukelia į ateitį ir jis sužino, kokia būtų jųdviejų kasdienybė kartu. Vieną moterį keičia kita ir, nors ima atrodyti, kad vyras pagaliau ras tą, su kuria galėtų nugyventi visą gyvenimą, kuo toliau tuo labiau ima tuo abejoti.

Filmo kūrėjai neslėpė, kad kurdami tokį scenarijų įkvėpimo sėmėsi iš 2019-aisiais garsiai išsiskyrusių žinomų pramogų, verslo bei politikos pasaulio atstovų istorijų.

Komedijoje „Vestuvės, Skyrybos ir Barsukas“ žiūrovai išvys gerai pažįstamus aktorius: Povilą Laurinkų, Tomą Vaškevičiūtę, Akvilę Žirgulytę, Mindaugą Papinigį bei Aurimą Pintulį. Aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas ne tik prisidėjo prie režisūrinės dalies, bet ir įgarsino pagrindinio herojaus mintis.

Premjeros akimirkas rasite nuotraukų galerijoje:

Naujausi straipsniai