Vilniuje duris atvėrė unikali erdvė: tarp vakaro svečių – ir meras R. Šimašius

Vakaro svečiai/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-22 20:07
Didžiausias Baltijos šalyse bendradarbystės erdvių tinklas šiandien Lietuvoje atvėrė penkto biurų centro duris.

Sostinės dešiniajame Neries krante „Workland Quadrum“ verslo centre įrengta 160 darbo vietų, bendra investicija siekia virš milijono eurų.

„Remiantis prognozėmis, 2022 metais bendradarbystės erdvėse visame pasaulyje dirbs apie penkis milijonus darbuotojų. Manome, kad Baltijos šalyse jų poreikis per dvejus metus išaugs beveik dvigubai – nuo 6 iki 11 tūkst. darbo vietų. Ir tam yra objektyvi priežastis – įvairių sričių atstovai vis labiau ieško galimybių užmegzti svarbius ryšius, susirasti partnerius bei pasitikrinti savo idėjas. Bendradarbystės erdvės tampa puikia tokių susitikimų vieta. Savo plėtrai mes aktyviai ieškome naujų vietų tiek Baltijos šalyse, tiek už jos ribų“, – teigė „Workland Group“  steigėjas  ir valdybos pirmininkas Indrekas Haalas.

Vakaro akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Vakaro akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Į atidarymą buvo pakviestas ir sostinės meras Remigijus Šimašius, kuris atvykęs pasidžiaugė nauja ir šiuolaikine erdve, taip pat atvyko „Motyvuoti atletai“ Ieva ir Arturas Swan, vienas žymiausių Lietuvos sporto trenerių Jeanas Claude'as Edorhas su drauge Inga Gaižauskiene ir kiti garbūs svečiai.

„Jei dar prieš metus matėme tendenciją, kad pilnai aptarnaujami biurai ir bendradarbystės erdvės didžiausią paklausą turi tarp laisvai samdomų specialistų, dabar situacija stipriai pasikeitusi. Tokio tipo ofisus vis dažniau ir drąsiau renkasi didelės įmonės, žinomi prekės ženklai. Konceptas patogus tiek ieškant laikino sprendimo išaugusiam kolektyvui, tiek ilgesniam laikui perkeliant vieną iš įmonės padalinių. Populiariausias nuomos terminas – pusmetis arba metai“, – sakė „Workland“ Lietuvoje valdomų centrų vadovė Laura Panovienė.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai