Vilniuje duris atvėrė į grupines treniruotes orientuotas sporto klubas skubantiems

Vilniuje atidarytas naujas sporto klubas/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-16 12:43
Pirmadienį Vilniuje duris atvėrė antrasis besiplečiančio tinklo RE.FORMATAS sporto klubas. Naujasis „boutique gym“ tipo klubas įsikūrė verslo centre „Park Town“.

Pirmasis tinklo sporto klubas „Verslo trikampyje“ sostinės J. Jasinskio gatvėje jau veikia nuo vasario mėnesio, o trečiasis bus atidarytas kitąmet sostinės senamiestyje atgimstančiame „Paupio“ rajone.

Dėmesys – populiarėjančioms efektyvioms grupinėms treniruotėms

RE.FORMATO vadovo Ramūno Grušo teigimu, į naująjį klubą investuota 0,5 mln. eurų, jo erdvės užima 510 kvadratinių metrų plotą.

Kaip ir pirmajame klube, antrasis RE.FORMATAS laikysis pasiteisinusios koncepcijos ir orientuosis į grupines treniruotes. Anot R. Grušo, šiuo metu jaučiamas augantis susidomėjimas šiomis treniruotėmis ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. RE.FORMATO vadovas džiaugiasi, kad vis daugiau grupinių treniruočių pasirenka ir vyriška auditorija.

„Grupinių treniruočių užsiėmimų populiarumas įgauna pagreitį ir pamažu keičia anksčiau susiformavusius stereotipus. Jaučiame vis didesni vyrų susidomėjimą dėl grupinių treniruočių efektyvumo. Vienas dažniausių pasirinkimų – efektyvios 30 minučių treniruotės, skirtos pietų pertrauką išnaudojantiems ar tiesiog skubantiems aktyviems, bet laiko stokojantiems, todėl jį itin skrupulingai planuojantiems žmonėms. Naujajame klube taip pat siūlysime grupines treniruotes pradedantiesiems arba norintiems sportuoti, bet nedrįstantiems jungtis į labiau pažengusias grupes“, – akcentuoja R. Grušas.

Vilniuje atidarytas naujas sporto klubas/Organizatorių nuotr.
Vilniuje atidarytas naujas sporto klubas/Organizatorių nuotr.

Pirmadienį atsidariusiame klube dirba itin aukštos kvalifikacijos 22 treneriai, kurie siūlo naujas, kryptingam darbui skirtas programas. Vienas žinomiausių Baltijos šalyse TRX treneris Kazimieras Čiginskas, dirbantis naujajame sporto klube, sako, kad teisingai atliekant pratimus, galima reformuoti visus kūno raumenis. 

Greičiau pasiekti norimus rezultatus vos per 30 min. padės aukšto intensyvumo „Attack“ bei – naujiena Lietuvoje – iš imtynininkų salių į sporto klubus atkeliavusios, ištvermei didinti ir kalorijoms deginti tinkančios „Bulgarian Bag“ treniruotės. Lietuvoje šie užsiėmimai vyksta tik šiuose klubuose.

Iš viso šiame sporto klubų tinkle rengiamos 25 skirtingos treniruotės.

Sąžiningas požiūris į save

Sportuojantieji taip pat galės išmėginti „Joga“, „Pilates“, „Step“ ir kitas jau pažįstamas treniruotes, arba išbandyti trenerių sukurtas „Be 4 Balance“ ar „OLY“ programas. Mėgstantys sportuoti individualiai taip pat galės rinktis ir įprastus treniruoklius sporto programoms ar darbą su svarmenimis. Vienu metu klube galės vykti trys grupinės treniruotės, kurių kiekvienoje maksimalus dalyvių skaičius galės siekti iki 15 žmonių.

R. Grušo teigimu, vizitine RE.FORMATO kortele išlieka tikslas burti sąžiningą požiūrį į save bei sportą puoselėjančius aktyvius žmones.

„Mūsų klubų lankytojai skatinami siekti realių sporto rezultatų pagal kiekvieno individualius poreikius ir galimybes. Mūsų klientai vertina, kad čia patenkinami jų lūkesčiai – nuo profesionalių patarimų iki aukščiausią komfortą kuriančių smulkmenų kiekviename žingsnyje: lygintuvų ir lyginimo lentų, rankšluosčių maudynėms ir naudojimuisi treniruoklių salėje, palaikomos pedantiškos švaros“, – akcentuoja R. Grušas.

Naujausi straipsniai