Vilniuje dainininkė Migloko pateko į incidentą: apipurkšta dujomis, ėmė bėgti

Migloko / Asmenino albumo ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-23 20:43
Birželio 23 dieną sostinės centre dainininkė Migloko pateko į nemalonų, jos sveikatą sutrikdžiusį incidentą. Žmonės.lt atlikėja pasakojo, kad vyras gatvėje į kitą asmenį iš baliono purškė dujas. Pro šalį ėjusi Migloko atsidūrė konflikto centre – nukentėjo jos veido oda, o pati atlikėja labai išsigando. „Pradėjau bėgti“, – sakė ji.

Nemalonus įvykis įvyko antradienį, kuomet Migloko vaikštinėjo Vilniaus gatvėmis. Viduryje baltos dienos, kaip sako Migloko, keistai besielgęs vyras ėmė purkšti neaiškios kilmės dujas į kitą asmenį.

Atlikėja išsigando ir pradėjo bėgti, tačiau dujos, pasklidusios ore, akimirksniu padarė žalos. „Dujų debesis labai pasklido, po to gal dvi valandas perštėjo odą, graužė akis, gerklę. Vos parbėgusi namo, aš veidą prausiau pienu, o kūną su lediniu vandeniu ir muilu. Nepaisant to, perštėjimas nepraėjo, tad tepiausi tepalu nuo nudegimų. Ši priemonė odą nuramino“, – Žmonės.lt pasakojo dainininkė.

prieš 15minučių prie Rimi parduotuvės zarasų gatvėje 5a Vilniuje atvarė kažkoks psichas ir pradėjo purkšti ašarines...

Posted by Mig Loko on 2020 m. birželio 23 d., antradienis

Migloko nukentėjo ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Ji teigė nesijaučianti saugi ir su siaubu galvojanti apie tą vyrą, kuriam dujos buvo purškiamos tiesiai į veidą. 

Įvykių epicentre atsidūrusi Migloko iš karto kreipėsi į policiją, tačiau, pasak jos, pareigūnai reagavo gan abejingai. „Maždaug leido suprasti, jog atsiranda visokių kvailelių“, – pasakojo Migloko. 

Migloko  / Irmanto Gelūno nuotr.
Migloko / Irmanto Gelūno nuotr.

Anot Migloko, buvo įtarimų, jog iš gan nemažo baliono į aplinką purškiamos skystos ugnies gesinimo dujos, tačiau vėliau ji išsiaiškino, kad nuo šių – odos neperšti.

„Vadinasi, buvo kažkas kito. Man net kvapą užgniaužė, sekundę negalėjau kvėpuoti. Man tikrai neramu, kur tas psichiškai nestabilus užpuolikas yra dabar. Savo akimis mačiau, kaip jis nubėgo už parduotuvės. Baisu, kad tokie nevaldomi asmenys laisvai vaikšto miesto gatvėmis“, – pasakojo Migloko. 

Naujausi straipsniai