Vilniuje aidėjo muzika: lietuviai iš balkonų plojo medikams pagal „The Roop“ dainą

Renginių organizatorius Simonas Indrašius/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-18 15:55
Antradienį, kovo 17 dieną, lietuviai buvo kviečiami prisijungti prie gražios iniciatyvos, kurios ėmėsi renginių organizatorius Simonas Indrašius. Vyras pakvietė visus paploti mūsų sveikata šiuo pavojingu laikotarpiu besirūpinantiems medikams bei vieni kitiems. Juk išgyvename tikrai nelengvą etapą.

Renginių organizatorius Vilniuje surengė trumpą, tačiau aplinkiniams išties nuotaiką pakėlusį muzikinį pasirodymą. Vyras per savo daugiabučio namo balkoną transliavo grupės „The Roop“ dainą ir kvietė aplinkinių namų gyventojus paploti dėl mūsų gyvybių šiuo metu itin aktyviai dirbantiems medikams.

„Savaitgalį pabendravęs su močiutėmis, vakar grįžęs į Vilnių pustusčiais keliais, šiandien atsibudau ir pagalvojau – kada švęsime gyvenimą, jei ne dabar, kai.. esame uždaryti namuose, atrandame naują ryšį su savo artimaisiais, įsigiliname į savo darbus, problemas, emocijas“, –  pasakojo Simonas.

Odeta

Taip, gera turėti tokius kaimynus!!! Ačiū, Simonas Indrašius!

„Dainos skambės kiekvieną vakarą, jeigu dėl kažkokių priežasčių nereikės išvažiuoti iš Vilniaus. Kasdien 18 valandą 45 minutės pradėsiu tiesioginę transliaciją, 18 valandą 55 minutės kviesiu kaimynus su daina išeiti į balkonus, vakar ir šiandien simboliškai pasirinkau V. Kernagio dainą „Šaukiu aš tautą“, taip pavadinau ir savo mini projektą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Simonas.

19 valanadą vyras pakvietė visus plojimais padėkoti ne tik medikams, bet ir kitų struktūrų darbuotojams: vyriausybei, policijai, ugnegesiams, žmonėms, kurie dirba parduotuvėse, viešajame transporte. 

„Noriu pabrėžti, kad tai vykdau ne savireklamos ar kokiais uždarbio tikslais, tieisog esu didelis Lietuvos patriotas, myliu tautą, aplinkinius ir noriu jiems praskaidrinti nuotaiką“, – sakė S. Indrašius.

Primename, kad internete senokai plinta vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuoti namuose užsidarę italai susivienija ir vienas kitą palaiko dainomis.

Siena mieste dainuojančius iš savo balkonų italus socialinėje erdvėje daugelis vadino „gražiu“ žmonijos gestu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išgirskite: namuose įkalinti italai su koronavirusu kovoja liaudies dainomis

Naujausi straipsniai