Vilniui nebankrutuoti linkintys Tomas Augulis ir būrys muzikantų pristatys sostinei skirtą dainą

Tomas Augulis ir Džordana Butkutė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2014-02-03 11:52
Dainininkas Tomas Augulis penktadienio rytą buvo nusiteikęs džiaugsmingai: pagaliau baigti drauge su populiariais Lietuvos dainininkais atliekamo kūrinio „Atsiduok Vilniui“ įrašai. Netrukus muzikantų kompanija įsiamžins dainos vaizdo klipe, o tada suskubs ruoštis pompastiškai pristatymo ceremonijai Vilniaus Rotušėje.

Sostinei pagerbti skirtas kūrinys „Atsiduok Vilniui“, kurio idėjos autorius – pats T.Augulis, suvienijo populiarius vyresnės muzikantų kartos atstovus: Andrių Mamontovą, Džordaną Butkutę, Ariną, Nedą Malūnavičiūtę, Kostą Smoriginą, Povilą Meškėlą, Česlovą Gabalį ir patį T.Augulį. 

Ką tik įrašytas kūrinys dar niekur neskambėjo, jį pristatyti kompanija žada kartu su vaizdo klipu – netrukus pradės jo filmavimus. Galutinį kūrybos rezultatą vilniečiai turėtų išvysti kitą mėnesį. „Vilnius turi vieną ypatingą šventę – Kaziuko mugę. Kadangi daina apie Vilnių, viešai darbo rezultatą norime pristatyti iki vasario pabaigos. Į reikalą žiūrime rimtai, tad pristatyti darbą ketiname Vilniaus Rotušėje“, – detales Žmonės.lt atskleidė T.Augulis.

Daina išreiškiame norą, kad miestui viskas būtų gerai – kad jam nieko netrūktų, netyčia nebankrutuotų.

Anot dainininko, pagrindinė naujo Vilniui dedikuoto kūrinio idėja – meilė sostinei. „Ne visi ją įrašę atlikėjai yra vilniečiai, tačiau Vilnių myli visi. Daina išreiškiame norą, kad miestui viskas būtų gerai – kad jam nieko netrūktų, netyčia nebankrutuotų“, – pasakoja T.Augulis.

Nors tokie jo pamąstymai apie miesto bankrotą galėtų atrodyti ironiški, T.Augulis sako priešingai: „Jokio sarkazmo. Daina – labai nuoširdi. Demonstruojame tik teigiamas emocijas ir pozityvų požiūrį.“

Anot muzikanto, sprendžiant, kurie dainininkai turėtų prisidėti prie „Atsiduok Vilniui“ skambesio, reikėjo pamąstyti: „Pirminis atlikėjų sąrašas buvo labai ilgas – jame įrašyti buvo keliasdešimt žmonių. Vėliau tarpusavyje su Andriumi Mamontovu ir režisieriumi Tomu Sapariu pasitarėme ir nusprendėme parinkti tos pačios kartos dainininkus, kurie kadaise dalyvavo projekte „Kalėdų naktį tylią“. Tada kartu būdavome, susitikdavome, bendraudavome... Sąrašas išsigrynino.“

T.Augulis nemato reikalo kviesti prie projekto prisidėti tuos, kurių kūriniai radijo stočių topų viršūnėse sukasi šiuo metu. „Mums nereikia, kad drauge pasirodytų kažkas, kas dabar yra aukščiausiame populiarumo taške. Su mumis yra A.Mamontovas, P.Meškėla, K.Smoriginas... Daug kas. Tai – labai svarbu“, – svarsto jis.

Kūrinio ir vaizdo klipo datą T.Augulis rinko labai atsakingai. „Rinkdamiesi pristatymo datą norėjome atrasti sąsajų su kažkuo, ką turi tik Vilnius. Netyčia išsiaiškinau, kad sausio 25-oji lyg ir yra laikoma miesto gimtadieniu. Aišku, nedaug kas tą datą žino, o ir mes nespėjome pasiruošti. Kitais metais šią datą jau žinosiu. Kaziuko mugė yra Vilniaus veidas. Tai – istoriška šventė. Savo darbą norime su ja susieti“, – sako muzikantas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama