Vilnietis Edvardas: „Marius Gelažnikas pradėjo mane smaugti ir pakėlė į orą laikydamas už kaklo“

Marius Gelažnikas / BFL/Tado Umaro nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-29 18:29
Portalą Žmonės.lt pasiekė vilniečio Edvardo Povilaičio laiškas, kuriame vyras tvirtina, kad penktadienio vakarą sostinės naktiniame klube „Absento fėjos“ verslininkas Marius Gelažnikas esą grubiai elgėsi, naudojo smurtą ir padarė vaikinui materialinės žalos. Portalui Žmonės.lt susisiekus su M.Gelažniku, šis atsisakė komentuoti įvykį naktiniame klube.

Anot Edvardo P., penktadienį kartu su bičiuliais jis šventė draugės 30-ąjį jubiliejų sostinės klubinėtojų pamėgtame klube.

„Buvo linksma, bet staiga į klubą atvyko M.Gelažnikas su tamsiaplauke drauge. Jiems praeinant paminėjau jo vardą kalbėdamas su savo drauge.  Tai neliko neišgirsta, mat M.Gelažniko draugė priėjusi prie manęs uždavė klausimą: „Tau kažkas nepatinka? Kokią teisę turiu minėti jo vardą?“. Ši moteris buvo visiškai girta ir ėmė įžeidinėti mane įvairiais keiksmažodžiais“, – tvirtina Edvardas P.

E.Povilaitis pasakoja, tuomet taręs, kad M.Gelažnikas jam neimponuoja. „Gelažnikas griebė mane už trikotažinių maršikėlių ir ėmė tampyti, nuplėšdamas net apyrankes nuo rankos, o jo girta drauge apipylė  mane kokteiliu“, – rašo klubo lankytojas. Edvardas P. po šio incidento nuėjo į barą užsisakyti gėrimo, o vėliau patraukė ieškoti M.Gelažniko.

Edvardo Povilaičio nuotr.
Edvardo Povilaičio nuotr.

„Radau jį rūkykloje, kur kolos butelio turinį išpyliau jam ant veido. Jo agresyvioji draugė puolė mane, bandė sudaužyti butelį į galvą, užpilti peleninės turinį ant galvos. Tada M.Gelažnikas pradėjo mane smaugti, pakėlė mane į orą laikydamas už kaklo“ – portalui Žmonės.lt laiške rašo Edvardas P.

Anot Edvardo P., visą tai matė daug žmonių, o ant kaklo liko smaugimo žymės, ant rankų – įdrėskimai. Kaip įrodymą Edvardas P. kartu su laišku atsiuntė ir nuotraukas.

M.Gelažnikas esą taip pat sugadino jo vilkėtus trikotažinius marškinėlius. „Patyriau nuostolį už 400 litų. Nekviečiau policijos, nes tai  – bergždžias reikalas, todėl noriu, kad informacija apie M.Gelažniko ir jo agresyvios draugės elgesį su manimi būtų paviešinta“, – teigė vilnietis.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su M.Gelažniku, vyras sakė šiuo metu sportuojantis, todėl negalintis pakomentuoti incidento naktiniame klube.

Išsiaiškino ir susitaikė

Šeštadienio pavakrę Edvardas P. atsiuntė kitą laišką, kuriame rašoma: „Mes su M.Gelažniku drauge telefonu išsiaiskinome visus nesusipratimus. Jokių pretenzijų ir kaltinimų vieni kitiems neturime.“

Edvardo Povilaičio nuotr.
Edvardo Povilaičio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai