Vilniaus širdyje atidarytas stilingas verslo centras pritraukė ir garsius žmones

Verslo centro atidarymas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-23 18:47
Sostinės senamiestyje, šalia Rotušės aikštės, duris atvėrė antrasis „Workland“ biurų centras. Didžiojoje gatvėje, kur kažkada buvo kino teatras, o vėliau – bankas, oficialiai atidarytas pilnai aprūpintas verslo centras su bendrystės erdve.

Į atidarymą atvyko ir visuomenei puikiai pažįstami veidai: Jonas Jonušas, Benediktas Gylys, Agnė Jagelavičiūtė, Remigijus Šimašius. Apsilankė ir verslo pasaulio žmonės, įmonių vadovai.

Beveik 1300 kv. m ploto verslo centre, kuriame įrengti ofisai, salės, skirtos susitikimams ir bendrystės („coworking“) erdvė, jau išnuomota 2/3 darbo vietų. Didžiausias nuomininkas šiuo metu – Vilniuje savo biurą steigianti Amerikos bendrovė Moody‘s. Be jos čia įsikurs finansinių analizių ir tyrimo kompanijos, reitingų agentūra, teisininkai, investuotojai, IT kompanijos, taip pat pavieniai asmenys.

Lyginant su pirmuoju „Workland“ verslo centru Vilniuje, naujasis suprojektuotas atsižvelgiant į platesnės auditorijos poreikius – įrengti ne tik privatūs ofisai, kuriuose nuo 1 iki 12 darbo vietų, bet ir darbo vietos bendrystės erdvėje.

„Darbo vietas atviroje erdvėje dažniausiai renkasi daug keliaujantys žmonės, kurių visas verslas telpa jų kompiuteryje ir telefone, taip pat tie, kurie iki šiol dirbo namuose, tačiau pasiilgo bendravimo su bendraminčiais. Biurų patalpų rinkoje vyksta dideli pokyčiai – pilnai aprūpintas darbo erdves renkasi jau ne tik laisvai samdomi specialistai, bet ir didelės bendrovės“ – sako „Workland“ Lietuvoje valdomų centrų vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

„Turime ambicingą plėtros planą – per ateinančius 12 mėnesių planuojame atidaryti dar bent du biuro centrus Lietuvoje, du Estijoje ir vieną Rygoje. Esame patvirtinę 4,5 mln. eurų investicijas Baltijos šalyse – mūsų tikslas 2020 metais turėti 10 verslo centrų“, – sako Workland Group“ steigėjas ir valdybos pirmininkas Indrekas Haalas.

Šiuo metu „Workland Group“ valdo 5 sėkmingai veikiančius verslo centrus – po du Vilniuje ir Taline, vieną – Rygoje.   

Žmonės.lt

Temos:

Verslas

Naujausi straipsniai