Vilniaus šiltojo sezono simbolis „Vasaros terasa“ atvėrė duris drauge su Beatrich

„Vasaros terasos“ atidarymas/Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-17 09:56
Kalendorinei vasarai dar neprasidėjus, ketvirtadienio vakarą įvyko Vilniaus vasaros simboliu laikomos atsinaujinusios „Vasaros terasos“ atidarymas. Keturioliktam sezonui vartus atvėrė dainininkė Beatrich.

Pilną „Vasaros terasą“ vilniečių ir miesto svečių priviliojusio renginio metu Beatrich dalinosi savo neišsenkančia energija, atliko hitais tapusias dainas bei naujausius kūrinius – „Love Shot“ ir „Runaway“.

Sumažinti koncertų kiekį ir šios vasaros sezoną praleisti studijoje nusprendusios Beatrich išskirtiniame koncerte išgirsti ir palaikyti atvyko būrys žinomų žmonių, o sveikinimo žodį tarė ir gero sezono linkėjo Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Ketvirtadienio vakarą įvykęs Vasaros terasos atidarymas – renginių serijos „Kalnapilis Nealkoholinis Summer Selection“ dalis. Ši renginių serija viso „Vasaros terasos“ sezono metu kvies išgirsti vienus aktualiausių Lietuvos muzikos kūrėjų. Artimiausias serijos renginys – gegužės 23 dieną įvyksiantis Vido Bareikio ir „VB gang“ koncertas „Ežero dugne“.

Kaip ir kasmet, keturioliktą kartą šiemet vartus atvėrusi „Vasaros terasa“ vilniečius ir miesto svečius švęsti vasarą Vilniaus širdyje kvies iki rugsėjo vidurio, o šio sezono metu joje įvyks apie šimtą renginių.

Naujausi straipsniai