Vilniaus „Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius su žmona Laurita susilaukė antros atžalos

Arnas ir Laurita Butkevičiai/„ŽMONĖS Foto“ ir soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-11 15:19
Vilniaus krepšinio komandos „Rytas“ kapitonas Arnas Butkevičius kartu su žmona, vizažiste Laurita gyvena džiugiomis emocijomis. Pora susilaukė dukros.

Džiugiomis naujienomis pasidalijo Vilniaus „Rytas“, oficialioje krepšinio klubo socialinio tinklo paskyroje. 

„Mūsų kapitono šeimoje – džiugi šventė! Nuoširdžiausi sveikinimai Arno ir Lauritos šeimai susilaukus antrojo vaiko – dukrytės“, –  pranešė krepšinio klubas.


Mūsų kapitono šeimoje – šiandien džiugi šventė! 👧 Nuoširdžiausi sveikinimai Lauritai ir Arnui susilaukus antrojo vilniečio šeimoje – dukrytės 👏

Posted by BC RYTAS, Vilnius on 2021 m. balandžio 11 d., sekmadienis

Laurita ir Arnas susižadėjo 2017-aisais. Vestuves pora iškėlė 2018-ųjų birželį Švėkšnoje. 2019-ųjų balandį pora susilaukė sūnaus. Šia žinia taip pat pasidalino Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas.

„Arno Butkevičiaus šeima turi naują narį! Butkevičių šeimai gimė sūnus! Sveikiname atvykus į RYTO šeimą!“

Arnas Butkevičius jau ne vienerius metus žaidžia komandoje „Rytas“, prieš tai jis kovojo už pajūrio komandą „Neptūnas“. Profesionalią karjerą krepšininkas pradėjo 2009 metais. Tuomet vaikinas buvo Neringos „Kuršių“ žaidėjas.

2011 m. liepą Pasaulio jaunimo (U-19) čempionate Latvijoje su Lietuvos devyniolikmečių rinktine Arnas Butkevičius tapo pasaulio čempionu.

Naujausi straipsniai