Vilniaus publiką džiugins sužibėjęs Lietuvos scenos grandų projektas „Poetinis džiazas“

Projektas „Poetinis džiazas“ / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-13 12:58
Pirmasis koncertas – „Poetinis džiazas“ – tai Lietuvos scenos grandų projektas, pristatytas festivalio „Tai-aš“ metu, sulaukė daugybės puikių atsiliepimų tiek iš žiūrovų, tiek iš scenos kolegų.

„Kiekvienas meno žmogus trokšta būti išgirstas, suprastas, įvertintas, tai tarsi patvirtinimas, kad jis eina teisingu keliu. Mes susitikom ne tam, kad „nustebintume“ klausytojus „dar iki šiol negirdėtais garsais ir harmonija, vizualiniais sprendimais, ar atviro šou elementais“.  Mūsų tikslas – atrasti kitokią savo Aš pusę, kurioje keturi muzikantai dalinasi savo emocija čia ir dabar. Trys profesionalūs džiazo atlikėjai ir aktorius – džiazo poezija? Ar poetinis džiazas?“ – klausia atlikėjai.

Šis koncertas – tai teigiamų ir šiltų emocijų užtaisas, tad visi pavargę nuo kasdienio skubėjimo, laukiami kovo 25 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje. Tik šioje sakralioje erdvėje poezija bus pagardinama džiazu, o džiazas – poezija. Koncertas su trupučiu erotikos, kuri sklinda iš vidaus. „Kiekvienas turim paslapčių, mes savąsiais atversime scenoje“, – intriguoja atlikėjai.

Koncerte dalyvauja Neda Malūnavičiūtė, Olegas Ditkovskis, Artūras Anusauskas, Vytautas Labutis. Bilietus platina www.bilietai.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai