Vilniaus oro uosto eglė – užsienio žiniasklaidos akiratyje

Vilniaus oro uosto eglutė/Vilniaus oro uosto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuva jau įrodė, kad gali didžiuotis išskirtine, Vilniaus katedros aikštę papuošusia egle karaliene. Jos grožį įvertino ir kiti Europos miestai. Tačiau neseniai BBC užsiminė ir apie Vilniaus oro uosto eglę, papuoštą daiktais, kurie draudžiami skrendant lėktuvu.

„Vilniaus oro uostas neseniai įžiebė alternatyvią Kalėdų eglę, kurią puošia daiktai, konfiskuoti iš keleivių“, – rašo BBC.

1,5 metro medį užtruko papuošti savaitę. „Tikslas – ne tik būti išradingiems. Vilniečiai tikisi, kad tokia švenčių atributika taps įspėjamąja žinute ateities keliautojams. Galbūt žiūrint į šį medį, skrydžiuose uždrausti daiktai įsimins labiau nei skaitant instrukcijas“, – toliau skelbia BBC.

„Daiktai, puošiantys eglę, uždrausti skraidinti rankiniame bagaže. Visi jie iš keleivių atimti per daiktų patikrą. Tarp eglės dekoracijų – peiliai, žirklės, žiebtuvėliai, skutimosi peiliukai ir kiti pavojingi daiktai.“

„Jei nenorite, kad jūsų asmeniniai daiktai kitais metais puikuotusi ant Kalėdų eglės Vilniuje, atsižvelkite į bendrus draudimus, kurie be išimčių galioja visiems keleiviams“, – BBC sakė Vilniaus oro uosto atstovas spaudai.

Temos:
Skaitykite daugiau