Vilniaus Katedroje – aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko amžinos meilės priesaika

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-16 16:22
Sekmadienio popietę Vilniaus širdyje, Katedroje vyko aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvės. Pora amžiną meilę prisiekė po kiek daugiau nei 20 metų trukusius draugystės.

Ceremonijai Katedrą jiedu pasirinko ne šiaip sau.

„Norėjome, kad viskas vyktų natūraliai – to, kas ir taip vyksta mūsų gyvenime. Todėl mūsų šventinis koncertas vyks „Mažąjame teatre“, pati ceremonija Katedroje. Čia mes leidžiama kiekvieną dieną, tai ir mūsų mėgstamiausia pasivaikščiojimo trąsa. Tai – kasdienininis mūsų kelias, kurį labai mėgstame. Teatre būname beveik kiekvieną dieną ir į Kadedrą pakeliui dažnai užeiname", – naujienų portalui Žmonės.lt prieš vestuves pasakojo aktorė V. Bičkutė.

Santuokos liudininkėmis tapo Valdos ir Mindaugo sesrys – Vaida Bičkutė ir Ramunė Valiukaitė. Ir nuotaką, ir jaunikį ypatinga proga puošė dizaineris Juozas Statkevičius.

„Su Juozu pakalbėjome, kokia kryptimi norėtume atrodyti, o visą kitą – palikome jo skoniui, jo kūrybai ir dėl esame labai laimingi“, – kalbėjo aktorė. 

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos / Pauliaus Peleckio nuotr./Žmonės.lt
Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos / Pauliaus Peleckio nuotr./Žmonės.lt

Valda apie būsimas vestuves su mylimuoju pradėjo galvoti iš karto po sužadėtuvių, balandžio mėnesį. Vakarinė dalis persikels į Mažąjį teatrą – čia vyks koncertas, bus skaitoma poezija.

„Kai patys savęs paklausėme, kas mums būtų pati didžiausia šventė – supratome, kad norime poezijos, muzikos, patys būti scenoje, dalintis didžiausiu turtu. Tuo, ką turime originaliausio, autentiškiausio, o tai yra kūryba. Nenorėjome nieko specialaus. Kažkam mūsų gyvenimas gali atrodyti kitoks, bet mums jis yra autentiškas, savas. Mes norėjome padaryti šventę savo kasdienybėje", – sakė V. Bičkutė.

Kiek svečių dalyvaus Valdos ir Mindaugo vestuvėse – jaunieji nežinos iki paskutinės minutės. Likus kiek mažiau nei savaitei iki šventės Valda socialinio tinklo paskyroje į vestuves pakvietė visus, norinčius juos pasveikinti šia ypatinga proga. 


Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos / Pauliaus Peleckio nuotr./Žmonės.lt
Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos / Pauliaus Peleckio nuotr./Žmonės.lt

„Į teatro salę telpa 230 žmonių, o kiek ateis į Katedrą mūsų pasveikinti aš nežinau – kuo daugiau, tuo geriau. Visus džiugu matyti – mėgstame publiką, mėgstame žiūrovus“, – šypsdoamasi pasakojo nuotaka.

Tiesa, Valda su Mindaugu nusprendė šventę rengti blaiviai – nebus nė šampano.

„Alkoholio nėra mūsų gyvenime, tai kodėl turėtų būti tokią dieną? Mūsų gyvenimo būdas yra toks ir kodėl ta diena turėtų būti kuo nors kitokia. Menininkams žodis įprasta negalioja. Mes mėgstame sukurti viską taip, kaip mums norisi“, – kalbėjo ji.

Kitą dieną po vestuvių pora išskris ir į medaus mėnesį. Tiesa, kryptis tai pat neįprasta. Pora medų kopinėti nusprendė Islandijoje – tai viena iš Mindaugo svajonių šalių.

„Ši vasara buvo labai šilta, tai galime šilumos daugiau ir nebegaudyti“, – juokėsi V. Bičkutė. 

Naujausi straipsniai