Vilniaus IKEA parduotuvė – geriausia pasaulyje

IKEA Lietuva komanda / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vilniuje esanti IKEA parduotuvė buvo pripažinta geriausia 2017 metų parduotuve pasaulyje.

Iš 413 parduotuvių visame pasaulyje 44 buvo atrinktos į finalą. Geriausiųjų penketuką sudarė IKEA Loures (Lisabona), Portugalija; IKEA Innsbruck, Austrija; IKEA Taichung, Taivanas; IKEA North York (Toronto), Kanada; ir IKEA Vilnius, Lietuva.

Šalies vadovai teikia paraiškas apdovanojimams, parinkdami geriausią parduotuvę savo šalyje. Nominacijose buvo pabrėžiamas konkretus indėlis, kurį parduotuvė padarė siekdama gerai įgyvendinti IKEA koncepciją ir IKEA vertybes.

„Tai buvo ypatingi augimo metai mums. Aš dirbu su fantastiškais žmonėmis, pilnais aistros ir įkvėpimo, linksmoje aplinkoje. Norime padėkoti visiems mūsų darbuotojams ir klientams, kurių dėka mes pasiekėme šias aukštumas! Mums garbė iškelti Lietuvos vėliavą tarptautinėje pasaulio arenoje“ – sakė Kaan Salli, parduotuvės vadovas.

IKEA Lietuva gali pasigirti ir laimėjimais šalies rinkoje. Jau ketverius metus iš eilės parduotuvė laikosi geriausių Lietuvos darbdavių trejetuke prekybos kategorijoje .

Lietuvoje parduotuvė IKEA buvo atidaryta 2013 metais Vilniuje.

Viena svarbiausių kolektyvo vertybių – pagarba žmonėmis. Šio tinklo parduotuvės visame pasaulyje palaiko iniciatyvas, saugančias vaikus ir tausojančias aplinką.

IKEA yra vienas ir vieningas prekės ženklas, kuriuo naudojasi daug kompanijų visame pasaulyje. IKEA sudaro daug kompanijų, organizacijų ir žmonių, kuriuos vienija IKEA koncepcija. 1943 metais Švedijoje įkurta kompanija IKEA nuo pat veiklos pradžios siūlo patogius, kokybiškus ir gražius baldus bei namų apyvokos reikmenis už mažą kainą, kad juos galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių. 2017 metais pasaulyje veikė 403 parduotuvės 49 šalyse.

Skaitykite daugiau