Vilius Popendikis pristato savo pirmos dainos akustinę versiją: video – žinutė apie mylimąją

Vilius Popendikis ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-06 16:29
Režisieriaus Sauliaus Baradinsko „Sapiens Music“ projektas, kiekvieną savaitę Lietuvos melomanams pateikiantis smagių staigmenų, šį kartą pristato jaunosios kartos atlikėją Vilių Popendikį. „Širdžių ėdiku“ projekto komandos pramintas Vilius kviečia išgirsti jo dainą „Tu man šiek tiek patinki“ ir specialiai jai sukurtą jautrų klipą.

Tu man šiek tiek patinki – mano pirmoji daina. Parašiau ją dar 16 metų. Šį kūrinį įamžinau projekte dėl dviejų dalykų – neseniai jis Youtube kanale surinko milijoną peržiūrų, o aš pamaniau, kodėl gi ne su pirmąja daina pirmą kartą pasirodyti būtent Sapiens Music?

Nesutapimas! Paskutiniu metu filmuoju akustines versijas savo dainoms ir taip siekiu sukurti jaukumo bei asmeniškumo emociją. Šiai dainai akustinę versiją parašyti patikėjau profesionalams, tad viliuosi, jog žiūrovams bei klausytojams emocijų netrūks“, – Žmonės.lt apie neeilinę premjerą pasakoja V.Popendikis.

Vilius Popendikis / Pauliaus Butkaus nuotr.
Vilius Popendikis / Pauliaus Butkaus nuotr.

Dainininkas sako, kad vaizdo klipo pabaigoje ant lentos užrašyta jo žinutė „... ir pasaulis tapo gražesnis“ reiškia laisvę rinktis.

„Toji laisvė pasaulį daro tikrai gražesnį. Vienam klausytojui po daugtaškiu bus „išsimiegojau“ (šypsosi), kitam – „baigėsi pandemija“. Kviečiu kiekvieną pagalvoti, kas yra po TAVO daugtaškiu“, – sako vaikinas ir intriguoja, kad savo žinutėje paslėpė ir mylimą merginą.

„Jos Sapiens Music klipas netrukus taip pat išeis. Tie, kas seka mane ir mano muzikinę kelionę, tikrai žinote, kas toji mergina“, – juokiasi Vilius Popendikis.

Atlikėjas jau kurį laiką puoselėja šiltus jausmus „Lietuvos balso“ dalyvei, taip pat dainininkei Paulinai Paukštaitytei. Muzikantų pora jau metus dalijasi ne tik bendru stogu, bet ir profesiniais atradimais.

Vilius Popendikis / Pauliaus Butkaus nuotr.
Vilius Popendikis / Pauliaus Butkaus nuotr.

Pasiteiravus Viliaus, ar filmavimas praėjo sklandžiai, šis prabyla apie vieną iš savo paauglystės kompleksų.

„Nekenčiu filmuotis iš taip arti. Vaikystėje turėjau rimtos formos veido ligą – aknę. Nuo to laiko įsirėžęs kompleksas neleidžia visiškai atsipalaiduoti, tačiau Sapiens Music komandai kažkaip pavyko prie manęs prieiti bei padėti atsipalaiduoti. Netrukus pradžioje kirbėjęs jauduliukas virto malonumu.

Tai – ne tik projektas, o patirtis nuo meditacinės muzikos, kvėpavimo pratimų iki dovanų ir nuostabių pokalbių, viskas apgalvota. Niekada nebuvau patyręs nieko panašaus ir tai – ypatinga“, – atvirauja V.Popendikis. 

Vilius Popendikis – „Tu man šiek tiek patinki“:

Naujausi straipsniai