Vilius Popendikis pristato naujausią dainą „Dar metus“: prie vaizdo klipo prisidėjo mylimoji Paulina

Vilius Popendikis
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-11-22 12:57
Jaunosios kartos atlikėjo Viliaus Popendikio dainas galime išgirsti radijo stotyse bei televiziniuose projektuose, šįkart atlikėjas savo klausytojus stebina dar viena premjera bei muzikiniu vaizdo klipu nufilmuotu įspūdingame Raguvėlės dvare.

Tai pirmasis Viliaus kūrinys, kurį ne tik pats sukūrė, bet ir prodiusavo. Tiesa, kuriant dainos „Dar metus“ muzikinį klipą prisidėjo ir nemaža kūrybinė komanda: Gabrielius Bagdonas, Paulina Paukštaitytė, Aistė Pranculienė, Jorūnė Vilkelytė, Neilas
Zubernius, Rūta Žibaitytė, Justas Krutikovas.

Klipas filmuotas įspūdingo grožio sename Raguvėlės dvare, kuriame įsikūrusi fotografės Aistės Pranculienės studija.  „Esame dėkingi komandai, be kurios mūsų vizijos nebūtų realizuotos. Nuomavomės statybinį keltuvą, šviesas, šildytuvus, ir kitą techniką, dirbome 12 valandų dvare ir dar dukart tiek montuojant. Drąsiai galiu teigti, jog tai pats kokybiškiausias ir įspūdingiausias Viliaus klipas“, – sako muzikinio klipo režisierė, atlikėja bei Viliaus
mylimoji Paulina Paukštaitytė.

Vilius Popendikis / Asmeninio albumo nuotr.
Vilius Popendikis / Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėjas neslepia savo jausmų bei išgyvenimų: „Daina yra apie jauną meilę, grožį detalėse ir viso to trapumą. Apie tai, jog spalvingiausios gyvenimo akimirkos nebūtinai turi būti tik vasarą, tam, kad įsikvėpti, nereikia didžiulio sprogimo ir tam, jog įsimylėtum, kartais nereikia ieškoti toli. Kai atradau tai ką visada norėjau atrasti, išsigandau trapumo. Gražūs jausmai ir gražios dienos atrodo bet kada gali praeiti, dėl to daina pavadinta dar metus, Tai yra mano noras ir užslėptas prašymas“, – sako Vilius Popendikis.

Vilius Popendikis gali pasidžiaugti ne viena savo autorine daina, o tarp jų ir keli puikiai žinomi lietuviški hitai - „Tu man šiek tiek patinki“ ir „Ji mergina“.

Naujausi straipsniai