Vilius Popendikis pristato dainą „Jaučiamės vienodai“: tai – dar viena asmeninė istorija

Vilius Popendikis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-06-02 17:49
20-metis atlikėjas, kompozitorius Vilius Popendikis, puikiai žinomas muzikinio projekto 5-ojo sezono „Lietuvos balsas“ dalyvis, ir vėl savo klausytojus džiugina nauja muzika. Dainą „Jaučiamės vienodai“ pristatantis atlikėjas teigia, kad šis kūrinys – dar vienas laiptelis svajonės link ir dar viena jo asmeninė istorija.

„Šiuo metu kiekvienas iš mūsų jaučiasi vienodai, daugiau ar mažiau, su galimybių pasu ar be jo, – juokiasi jis. – Dabar visi galime prijausti vienas kitą labiau nei bet kada, juk daugelis iš mūsų neturėjo galimybės pasimatyti su artimaisiais, teko prisitaikyti prie karantino sąlygų, išmokti gyventi su naujomis taisyklėmis ir juk tikrai buvo lengviau nei bet kada anksčiau pasakyti – jaučiamės vienodai“, – sako atlikėjas.

Vilius Popendikis gali pasidžiaugti ne viena savo autorine daina, o tarp jų ir keli puikiai žinomi lietuviški hitai: „Tu man šiek tiek patinki“ ir „Ji mergina“.

Atlikėjas noriai atvirauja apie artimiausius planus, kuriuose yra ir jo paties koncertai. 

Prie naujausios Viliaus dainos prisidėjo ir artimi bičiuliai: vieni garsiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Edgaras Žaltauskas ir Kasparas Meginis, savo kišenėje turintys ne vieną lietuvišką hitą, Rolandas Venckys-Innomine, JP Braddok bei atlikėja, dainų kūrėja Paulina Paukštaitytė.

Viliaus Popendikio daina „Jaučiamės vienodai“:

Naujausi straipsniai