Vilius Alesius-Willux po pertraukos pristato dainą „Nuotrauka“: pats išdrįso sudainuoti priedainį

Vilius Alesius / Pauliaus Paleckio nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-06 19:56
Buvęs grupės „Skamp“ narys Vilius Alesius-Willux gali pradžiuginti savo gerbėjus: muzikos kanalus jau pasiekė nauja jo daina „Nuotrauka“, kurioje jis gvildena santykių temą.

Po ilgesnės pertraukos Vilius Alesius-Willux vėl stojo prie mikrofono kaip solo atlikėjas ir savo klausytojams pateikia lengvai nostalgiško hiphopo stiliumi įrašytą dainą, kurioje jis ne tik repuoja, bet ir pirmą kartą išdrįso pats sudainuoti priedainį.

„Šią daina skiriu visoms poroms, kurios išgyvena šiokią tokią krizę savo santykiuose. Akivaizdu, kad ilgas karantinas, užsidarymas tarp keturių sienų, paveikė daugelio mūsų gyvenimus ir likimus. Daug porų skiriasi, vieni tai daro geruoju, kiti piktuoju, treti bando viską klijuoti iš naujo, nors tai nėra labai lengva ir ne visada pasiseka.

Tokios nuotaikos atsispindi ir šioje dainoje, kuri nėra nei labai liūdna, nei labai linksma – ji tiesiog apie norą susigrąžinti mylimo žmogaus dėmesį. Panašiai kaip rudenį norisi susigrąžinti vasarą“, – apie savo naują kūrinį mintimis dalijosi dainos autorius.

Willux – „Nuotrauka“:

Naujausi straipsniai