Vilijai Pilibaitytei-Miai „Eurovizijos“ atrankoje prireikė lašelinės

Vilija Pilibaitytė-Mia / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-14 15:18
Antradienio popietę dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia dalyvavo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavime. Čia ji pasirodė pakilusi iš ligos patalo – atlikėja serga gripu. Idant atgaivintų prikimusį balsą ir atgautų jėgas, filmavimo užkulisiuose jai buvo pastatyta lašelinė.

„Jaučiuos kaip išsileidęs balionas... Ir užklupk tu man taip, visai ne laiku... Antradienį „Eurovizijos“ įrašas, o aš iš lovos pakilt negaliu. Gripas valdo!!! Gal kas žino, kaip stebuklingai galima greit pasveikt?“ – dar sekmadienį internetu dainininkė klausė gerbėjų. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Nors šie patarimus jai žarstė kaip iš gausybės rago, V.Pilibaitytei-Miai prireikė griebtis kraštutinumų: kelioms minutėms „Eurovizijos“ atrankos filmavimo užkulisiai virto tikru ligoninės priimamuoju – atlikėjai buvo pastatyta lašelinė. 

„Man reikėjo to tam, kad atgaučiau balsą ir gerai jausčiausi stovėdama ant scenos“, – portalui Žmonės.lt sakė dainininkė. Anot jos, lašelinė užkulisiuose buvo suplanuota iš anksto, todėl nieko netikėto čia nenutiko ir nerimauti tikrai neverta. 

„Tikiuosi, kad „Eurovizijos“ scenoje pasirodysiu puikiai. Ne gerai, ne normaliai, o puikiai“, – Žmonės.lt sakė serganti atlikėja. 

Nacionalinės atrankos scenoje ji pasirodė pati pirma, vos tik po lašelinės injekcijos. Čia ji atliko eurovizinį kūrinį „Take a look at me now“. 

Nors jos dainavimui komisijos nariai beveik neturėjo priekaištų, jie sukritikavo dainininkės kūrinį. „Čia yra tragedija, o ne daina“, – vertino Edmundas Seilius. Jo nuomone, dainoje per daug pakartojimų, kūrinys panašus į Selenos Gomez dainą. „Mią palikime, o dainą išmeskime“, – sakė jis.

„Daina tikrai nėra pati verčiausia atstovauti Lietuvai“, – sakė Darius Užkuraitis. Pati Mia pritarė komisijai ir tikino, kad kūrinys nepatiko ir jai. Tačiau komisijos pastebėjimais, kad ji – talentinga atlikėja, kuri tikrai turėtų tęsti kovą atrankoje, dainininkė išties džiaugėsi.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai