Vilija Pilibaitytė-Mia naktį įkliuvo policijai – atlikėja neblaivi vairavo BMW

Vilija Pilibaitytė-Mia / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vilija Pilibaitytė-Mia ketvirtadienio naktį Vilniaus M.K.Čiurlionio gatvėje, būdama neblaivi prie „BMW 530“ vairo, įkliuvo policijos pareigūnams. Šį faktą portalui Žmonės.lt patvirtino pati atlikėja, kuri apgailestauja dėl įvykusio incidento.

„Vakar vakare susitikau su drauge, kuri grįžo į Lietuvą iš užsienio. Vakarieniavome pas ją, mergaitiškai leidome vakarą, todėl išgėrėme kelias taures vyno. Nesakau, kad tai yra gerai, bet taip jau buvo. Nesijutau apgirtusi ir nemaniau, kad galiu pripūsti 1,03 promilės, todėl sėdau prie vairo“, – vakaro įvykius prisiminė atlikėja.

„Elementariausias nesusipratimas, vis dar nesitiki, kas įvyko. Nuo tokio kiekio vyno tikrai nesijaučiau apsvaigusi ar negalinti vairuoti.  Prisipažįstu, kad esu kalta ir savo kaltę prisiimu“, – Žmonės.lt pasakojo Mia.

Mia teigė, kad M.K.Čiurlionio gatvėje patruliavę pareigūnai ją esą sustabdė dėl sudaužyto kairiojo BMW veidrodėlio, nes, anot policininkų, pagal kelių eismo taisykles, važinėti tokiu automobiliu negalima.

„Tikrai nevažiavau įtartinai, kaip dabar rašoma portaluose. Viskas buvo dėl veidrodėlio. Nežinau, gal jie šiaip tikrino vairuotojų blaivumą, todėl ir manęs to paprašė“, – tikino atlikėja.

Vilija Pilibaitytė-Mia prisipažino, kad policijos pareigūnams taip pat nepateikė galiojančio vairuotojo pažymėjimo. „Reikėjo man jį pasikeisti anksčiau, nes buvo pasibaigęs galiojimas, tačiau nepamačiau. Pasibaigusi data neatima mano teisės vairuoti. Juk panašiai kaip su banko kortele, kurios galiojimas baigėsi... Tik, žinoma, reikėjo pasikeisti“, – teigė V.Pilibaitytė.

Apie įvykį – iš policijos suvestinės

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 2.30 val. Vilniuje, M.K.Čiurliono gatvėje pareigūnams įkliuvo neblaivi daininkė Vilija Pilibaitytė-Mia. Vilniaus apskrities VPK atsotvas Paulius Radvilavičius teigė, kad Patrulių rinktinės pareigūnai, pastebėję įtartinai vingiuojantį „BMW 530“ įtarė, kad vairuotoja gali būti neblaivi. Spėjimas pasitvirtino, jai nustatytas 1,03 promilės girtumas. BMW vairavusi Mia patruliams paprašyta nepateikė ir galiojančio vairuotojo pažymėjimo. Mia savo kaltę pripažino, jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Atlikėja portalui Žmonės.lt sakė, kad jaučiasi labai nesmagiai dėl šio incidento, tačiau yra kaip yra. „Dabar lauksiu teismo nuosprendžio, kaip čia bus. Viskas išsispręs po mėnesio. Turbūt, laukia bauda ir tikiuosi, kad neatims vairuotojo pažymėjimo“, – kalbėjo Mia.

Griežta atsakomybė

Administracinių teisės pažeidimų kodekso 126 straipsnio 1-oji dalis numato, kad transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems, kai nustatomas lengvas neblaivumo (girtumo) laipsnis (nuo 0,41 promilės iki 1,5 promilės), užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienų iki 1,5 metų.

Kitaip tariant, net jei teismas nenustatys jokių Vilijos Pilibaitytės atsakomybę sunkinančių aplinkybių, išsaugoti vairuotojos pažymėjimą po šio įvykio Miai – misija neįmanoma.

Skaitykite daugiau