Vilija Pilibaitytė-Mia į filmavimą atvyko paskutinę minutę: studijoje kilo sumaištis

Vilija Pilibaitytė-Mia / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-05 15:13
Kurį laiką viešumoje nesirodžiusi Mia (33) grįžo į televizijos eterį. Pirmadienio popietę Vilniuje laiką leido žaidimų laidos „Geriausi mūsų vakarai“ filmavime, kuriame drauge su kitais septyniais dalyviais susirungė įvairiose smagiose rungtyse.

Į filmavimą Mia atvyko kone paskutinę minutę, tuomet, kai visi kiti dalyviai jau pasiruošę laukė prasidedančio filmavimo.

„Mia, na, kas pas tave naujo? Su kuo dabar susižadėjai?“ – sveikindamiesi juokais į kameras sakė laidos vedėjai, „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

„Istorija nutyli. Nieko naujo neįvyko“, – nedaugžodžiavo ji. R.Mackevičius šmaikštavo toliau: „Tai šį savaitgalį su niekuo nesusižadėjai?“ „Šį savaitgalį ne, bet kitą – ruošiuosi“, – tęsė Mia.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pastaraisiais mėnesiais dainininkės gyvenime išties nemažai permainų. Ji nebevadovauja Druskininkuose įkurtam restoranui „Pepe“, pokyčių netrūksta ir asmeniniame gyvenime.

Ir nors apie jį Mia atvirauti nelinkusi, jau birželio pradžioje, paminėjusi pirmąsias vestuvių su Nerijumi Antanavičiumi metines, ji viešai pranešė apie pasikeitusį judviejų santykių statusą, pora paskelbė jog nebėra vienas kitam įsipareigoję.

Tuomet tylos siena atsitvėrusi Mia vėliau feisbuke pasidalino įrašu, kuriame išsakė mintis apie ją nuvylusius žmones.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Supratau, kad draugai mano gyvenime yra visai kiti žmonės, nei aš maniau, – rašė ji ir žinutę užbaigė sakiniu. – P.S. Aš stipri, aš susitvarkysiu! Tik kai susitvarkysiu, aš gerai pagalvosiu, kaip ir su kuo norėčiau toliau bendrauti...“

Vėliau dainininkė tikino gyvenime atvertusi naują puslapį, prieš kelias savaites gerbėjams po pertraukos ji pristatė naują dainą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nusivylusi Mia: „Supratau, kad draugai mano gyvenime yra visai kiti žmonės, nei aš maniau“

Tačiau panašu, kad juodą gyvenimo etapą ji nustūmė į praeitį. Pirmadienį laidoje Mia atrodė smagiai nusiteikusi. Tiesa, kone visą filmavimą nuolat šluostėsi ašarojančias akis, ji atvyko peršalusi.

Į filmavimą atvyko dar septyni dalyviai, tarp kurių – grupės „2 Donatai“ narys Donatas Čižauskas, radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė, humoristas Mantas Katleris, laidos „24 valandos“ vedėjas Giedrius Leškevičius, „patrulis“ Juozas Butnorius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Garsenybių komandas į pergales ves televizijoje dar nematyta namų šeimininkė Donata iš Vilniaus ir vadinamas Manto Katlerio antrininkas Gintenis iš Panevėžio.

Daugiau filmavimo akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt