Vilija Matačiūnaitė iš Kipro grįžo gyventi į Lietuvą: šeštą kartą įstojo į universitetą

Vilija Matačiūnaitė/LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Jeigu Valentinas Masalskis nebūtų rinkęs aktorių kurso, aš tikrai nebūčiau į Lietuvą grįžusi dar šimtą metų. Neturėjau tokio tikslo ir noro. Gal jau būčiau sukūrusi šeimą ir Kipro paplūdimyje takais vežiočiau vaikus ir medituočiau“, – apie savo naują gyvenimo etapą prisipažįsta Vilija Matačiūnaitė (33).

Prieš 15 metų „Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusi Vilija Matačiūnaitė pastaruosius dvejus metus praleido atsiribojusi nuo pramogų pasaulio ir Lietuvos. Emigravusi į Kiprą dainininkė norėjo nuo visko pabėgti, todėl atsitvėrusi tylos siena, ji gyveno tik sau ir ilsėjosi nuo muzikos.

Tačiau netikėtai likimui pametėjus galimybę šeštą kartą grįžti į studentės suolą, juo Vilija pasinaudojo. Ir šiuo metu, toliau vengdama dėmesio ir besimėgaudama tyla, ji apsigyveno Klaipėdoje ir čia jau metus studijuoja aktorės specialybę.

Vilija Matačiūnaitė / Vytauto Dranginio nuotr.

„Maniau, kad, pasižiūrėjus į mano metus pase, tas traukinys jau išvažiavo“, – „Nuo...iki…“  laidoje pasakojo atlikėja.

2018-aisiais nuo pradėtų teisės studijų ir gyvenimo Lietuvoje Vilija pabėgo į Kiprą. Kaip pati sako, jai čia visko buvo per daug, todėl reikėjo atsiriboti ir atsisukti tik į save: „Perdegiau ir supratau, kad nenoriu gyventi dėl kitų, kurie mano pastangų net neįvertina.“

Vilija Matačiūnaitė / Luko Kodžio nuotr.

Paskutiniais mėnesiais Kipre Vilija jau buvo susikūrusi pilnavertį gyvenimą, su sese net planavo atidaryti savo verslą. Tačiau mintis apie aktorystės studijas sumaišė visas kortas – Vilija atsisakė planų ir grįžo į Lietuvą.

„Su sese dėl verslo buvome padariusios labai daug – išsipirkome frančizę, praėjome mokymus… Ir aš išvažiavau. Sesė labai supyko. Aš tokia lyg šeimos išdavikė esu“, – LNK laidoje prisipažino Vilija.

Dainininkė Vilija Matačiūnaitė (20 nuotr.)
+14

Skaitykite daugiau