Viktorijos Sutkutės meilė – tikra bei vengianti viešumo

Viktorija Sutkutė su sužadėtiniu Kęstučiu Arlausku / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-01-13 18:03
„Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė (28) apie asmeninį gyvenimą visuomet kalba puse lūpų. Moteris nenori, kad jos ir sužadėtinio Kęstučio Arlausko meilės istorija būtų viešai aptarinėjama. Dažnai juk sakoma, kad laimingi žmonės džiaugiasi tyliai. Tiesa, nors sužadėtuvių detalių neatkleidžia, vestuvėms pora jau turi numačiusi datą. Didžiausią savo gyvenimo šventę jie planuoti ėmėsi jau kitą dieną po sužadėtuvių.

„Santykiuose po sužadėtuvių kažkas pasikeičia. Tai yra patvirtinimas, kad žmogus myli. Nebekyla klausimų. Tokių kaip: Ar visą laiką su mylimuoju būsi? Ar tave tikrai vertina? Tai tarsi įrodymas, po kurio pasidaro ramiau. Po vestuvių viskas dar tvirčiau“, – įsitikinusi Viktorija.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žavios atlikėjos manymu, kai vyras nesiperša daugiau nei keletą metų, kyla klausimas, ar tas žmogus tikrai nori su tavimi praleisti visą likusį savo gyvenimą ir jei delsia – ar verta švaistyti laiką su netinkamu asmeniu. Abu turi norėti būti kartu. Pavyzdžiui, jiedu su Kęstučiu savo vestuves ėmėsi planuoti jau kitą dieną po sužadėtuvių.

Nei Kęstučio, nei Viktorijos šeimos nariai nėra konservatyvių pažiūrų. Tad moteris be užuolankų sako, kad po metų trukusios draugystės žengtas žingsnis – dižiulės meilės rezultatas.

„Tiesa, dauguma matė, kad santykiai gražūs ir mes tinkame vienas kitam. Klausinėjo, kada bus vestuvės, ar dar nenorime vaikučių, bet tai buvo elementarus smalsumas. Normalus ir visiškai suprantamas.

Visada sakiau, kad vaikus gimdyti noriu po vestuvių ir šio plano sėkmingai laukausi“, – dabar šypsosi Viktorija.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Tomo Šimkaus nuotr.
Tomo Šimkaus nuotr.

Šias šventes sutikę savo namuose Vilniuje Viktorija ir Kęstutis džiaugiasi suradę laimę.

Beje, prieš metus susipažinusi su mylimuoju Viktorija gavo ir šaunų augintinį, vokiečių aviganių veislės šunį Argą. Su juo visai neseniai moteris įsiamžino jaukioje nuotraukoje.

„Dažniausiai šiam šeimos nariui neleidžiame įsipatoginti mūsų miegamajame, tačiau tai buvo viena iš tų akimirkų, kai negalėjome pasakyti ne ir net įsiamžinome kartu“, – prisipažįsta V. Sutkutė.

Panašu, kad jaunų ir perspektyvių žmonių gyvenime viskas einasi tarsi iš pypkės. Bendras būstas, augintis ir taip greitai nusimatanti didžiausia gyvenimo šventė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai