Viktorijos Sutkutės iš „Pinup Girls“ atostogos Maldyvuose – širdies draugo Povilo dovana

Viktorija Sutkutė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-02-06 12:50
Dvi savaitės Rojų primenančiame krašte su gerų draugų kompanija. Taip atrodė grupės „Pinup Girls“ narės Viktorijos Sutkutės atostogos Maldyvuose.

Pailsėti į šiltus kraštus vidury žiemos dainininkė vyko su mylimuoju Povilu Varneliu ir dar aštuoniais bičiuliais. Viktorija neslepia – ši kelionė jai buvo didelė ir labai netikėta staigmena. Bilietus į egzotiškąją šalį ji rado po Kalėdų egle, taip su šventėmis ją pasveikino Povilas.

„Išpakavusi dovaną pamačiau, kad ten – kelionės bilietai į Malę. Iš pradžių nelabai supratau, kieno sostinė ta Malė, dar reikėjo pagūglinti, tačiau išsiaiškinusi, kad vyksiu į Maldyvus, labai apsidžiaugiau“, – juokėsi Viktorija.

Kaip ji pati sako, tai buvo viena įsimintiniausių jos kelionių, kuriai įvertinti neužtenka  dešimtbalės sistemos. „Duočiau 11,5 balo“, – šypsodamasi sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Viktorija į tolimąją šalį išvyko dar sausio viduryje ir grįžo kone tiesiai į praėjusį penktadienį vykusius M.A.M.A. muzikos apdovanojimus.

Per dvi savaites, praleistas Maldyvuose, ji spėjo ir pakeliauti, ir atsipalaiduoti, pasimėgauti vasariška saule. Tiesa, jau po pirmos dienos kūną teko pridengti drabužiais – nepasitepusi apsauginiu kremu per dvi valandas ji spėjo skausmingai „nusvilti“.

Lietuviai dar prieš išvykstant susidarė preliminarų planą: ką ketina pamatyti, ką aplankyti, išbandyti. Iš daugybės salų jie išsirinko tris, kuriose ketino apsistoti. „Man ši kelionė buvo dovana, dėl nieko pati nesirūpinau. Galėjau tiesiog mėgautis ir ilsėtis – tai suteikė dar daugiau džiaugsmo “, – Žmonės.lt pasakojo Viktorija.

Rinkosi atokesnes salas

Nuotykius mėgstanti kompanija vienbalsiai sutarė, kad jų vizitas salose neapsiribos vien prabangiais viešbučiais: taip pavyks ir sutaupyti, ir daugiau pamatyti, geriau pažinti vietos kultūrą. „Nesame iš tų, kurie mėgsta nuolat drybsoti prie baseino ir vaikščioti baltu smėliuku. Norėjome pakeliauti, pamatyti tikrą gyvenimą, o ne tik tą, kuris piešiamas turistams“, – sakė dainininkė.

Vieną naktį paskyrusi viešbučių prabangai, kompanija nusprendė aplankyti mažiau civilizuotas pakrantes. Išsinuomoję katerį jie aplankė ir negyvenamas salas, pamatė kemsynais apaugusią laukinę gamtą.

„Tiesą sakant, būtent tokios mažos paprastos salos ir paliko didžiausią įspūdį. Vieno viešbučio šeimininkas mūsų atsiprašė, kad ten aplink šiukšlynas, pasakojo, kad prieš kelias dienas čia praūžė audra. Matėme, kaip jis stengiasi, tvarko. Tačiau mažose salose anaiptol nėra taip, kaip turistams pritaikytose. Viešbučiai visiškai kitokie. Ne tokie, kaip tuose paveiksliukuose, kuriuos esame įpratę matyti“, – sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mėgavosi gardžiu maistu

Mažuose viešbučiuose lietuviai jautėsi lyg karaliai. Rūpestingi personalo darbuotojai tenkino jų įnorius ir leisdavo iš anksto užsisakyti patiekalus, kurių jie norės, pavyzdžiui, pusryčiams. Vieną dieną kompanija valgė blynus, kitą – tradicinę kiaušinienę, trečią išbandė jų vietos virtuvę.

Viktoriją labiausiai sužavėjo neįprastas patiekalas – tarsi salotos sumaišyti kepinti svogūnai, tunas, kokosų drožlės, patiekalas serviruojamas su lavašo blynais. „Pirmą kartą ragaujant tuno ir kokosų derinys atrodė labai keistas, tačiau galiu patikinti – labai skanu. Mes net receptą užsirašėme ir pažadėjome sau pagaminti tai namuose, pavaišinti draugus“, – pasakojo atlikėja.

Maldyvus ji vadina jūros gėrybių ir aštraus maisto mėgėjų rojumi, tačiau pati dėl to per daug nedžiūgavo – tai ne jos skrandžiui. „Apskritai nemėgstu eksperimentuoti su maistu, valgau tai, ką pažįstu – vištieną, žuvį, vietiniai tai gamina labai skaniai. Tačiau egzotiškų patiekalų privengiu“, – sakė Viktorija.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Didžiausia pramoga – nardymas

Nors lietuvių kompanija iš anksto buvo susidariusi preliminarų planą, vis dėlto į jį žiūrėjo atlaidžiai ir leido sau mėgautis, niekur neskubėjo ir džiaugėsi poilsio akimirkomis. Viktorija ypač susižavėjo paviršiniu nardymu. Ši pramoga tapo neatsiejama atostogų dalimi, ji nardė kone kas antrą dieną.

„Buvo labai įdomu susipažinti su povandeniniu pasauliu. Teko susidurti ir su vėžliu, aštuonkojais, mačiau didžiulę, dviejų metrų ilgio rają. Akimirkai buvau išsigandusi, dėjau į kojas, tačiau kai sužinojau, kad šie gyviai nepavojingi, nusiraminau ir net gailėjausi iš arčiau neapžiūrėjusi“, – Žmonės.lt pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Daug laiko skyrusi paviršiniam nardymui Viktorija vėliau įsidrąsino ir pabandė panirti į 16 metrų gylį. Pasak jos, tai buvo daug įdomesnė patirtis, nardydama ji taip pat savo „kelyje“ sutiko ne vieną kvapą gniaužiantį povandeninio pasaulio gyventoją. „Per du metrus nuo mūsų mačiau ryklį, kelias morenas – nejauku, bet labai gražu“, – prisiminimais dalijosi ji.

Apskritai, Viktorija džiaugiasi tiek įdomia patirtimi, tiek puikiai pavykusia kelione. Dėl bendros veiklos lengvai kalbą radusi kompanija jautėsi kaip tikrose atostogose. Kai kurie komandos nariai išbandė ir rytietiško masažo malonumus, tačiau vėlesniam laikui tai atidėję Viktorija ir Povilas taip ir nebepasilepino vietinių teikiamomis paslaugomis. „Mums gerai buvo ir dviese, vienas kitą pamasažavome“, – juokėsi ji.

Apie tolimesnes atostogas pora kol kas nesvarsto, tačiau užsimena, kad jei kada pavyks, labai norėtų sugrįžti į šiuos kraštus.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai