Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus santykius ištiko krizė: pora – nebe kartu

Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-03 09:26
Nutrūko influencerės, elektroninės parduotuvės „Dress like VS“ įkūrėjos Viktorijos Siegel (26) ir verslininko Danieliaus Bunkaus (43) santykiai.

Žmonės.lt susisiekė tiek su Viktorija Siegel, tiek su Danieliumi Bunkumi, tačiau abu jie nuo komentarų apie skyrybas susilaikė. Tiesa, fakto nė vienas nepaneigė. 

V. Siegel apie skyrybas pranešė trečiadienį savo „Instagram“ paskyroje. Moteris nebeslepė sunkaus periodo gyvenime, tačiau prašė ramybės ir laiko, kol viskas susidėlios į savo vietas.

Tuo tarpu Danielius Bunkus populiarioje internetinėje pokalbių svetainėje išdėstė savas skyrybų priežastis. Pagal ten pateiktą informaciją, Viktorija pasirinko kitą vyrą.

Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus dukters Nicole krikštynos/ Dariaus Kučio nuotr.
Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus dukters Nicole krikštynos/ Dariaus Kučio nuotr.

V. Siegel ir D. Bunkus susipažino 2016 metais didžiausiame Palangos renginyje – automobilių lenktynėse. Po pusmečio, 2017 metų vasarį, pora susižadėjo. Dar po metų jiems gimė dukra Nicole. 

Visai neseniai vienoje televizijos laidoje Viktorija pasakojo, kad 18-os metų skirtumas tarp jos ir sužadėtinio, dukrytės tėvo Danieliaus, bei prieš tai buvusios dvi jo santuokos, nebuvo kliūtis meilei ir santykiams. D. Bunkus 2011 metais buvo vedęs atlikėją Nataliją Bunkę, su ja augina sūnų.

„Man labai svarbu būti finansiškai nepriklausomai, visada stengiausi užsidirbti pati ir būti savarankiška, turėti savo veiklų, kad išlikčiau įdomi vyrui. Nei žmona, nei vaikai nesustabdys vyro nuo neištikimybės“, – televizijos laidoje neseniai kalbėjo Viktorija.

Naujausi straipsniai