Viktorijos Šaulytės kelionė į Londoną: pamestas lagaminas ir nelengvi žingsneliai su naujais bateliais

Viktorija Šaulytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-13 19:50
Stilistų dueto „ŠaŠa“ moteriškoji pusė Viktorija Šaulytė (24) su vaikinu išvyko pasisvečiuoti pas bičiulius į Londoną. Moteris Jungtinės Karalystės sostinėje susidūrė su begale kurioziškų, įdomių ir įkvepiančių situacijų.

Nuvykusi į vieną iš madingiausių pasaulio miesto V. Šaulytė laiko rado ne tik muziejams bei apsipirkinėjimams, bet ir jaukių kavinukių, parkų, širdžiai mielų vietelių lankymui.

Kaip visada išskirtinai pasipuošusi mergina traukė londoniečių žvilgsnius. Įsijausti į turistės vaidmenį Viktorijai sekėsi puikiai. Kaip sako ji pati, ir anglų kalba žodžius tarsi žirnius bėrė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Nuotykiai prasidėjo vos atvykus. Pirmiausia V. Šaulytė paliko savo lagaminą greito maisto restorane. Užsukusi pavalgyti ji pamiršo daiktus. Gerai, kad grįžusi atgal viską rado ten, kur paliko. Tačiau reikia pripažinti – suvokti, kad nebeturi savo lagamino – juokas menkas.

Vėliau moteris juokėsi, kad nepagalvojusi kokius atstumus Londone jai teks įveikti, ji apsimovė naujus batelius. Nesvarbu! Užsibrėžtų tikslų pasiekti tokie niekai pozityviam asmeniui juk nesugadins.

Moteris, kuri į kelionę leidosi su mylimuoju Juliumi Mocka Londone, čia atvyko praleisti tik keletos dienų.

„Atvykome savaitgaliui, nes Julius turėjo šiek tiek reikalų, tai iš anksto pagalvojome, kad pasiliksime kelioms dienoms.


Vakar viską tyrinėjau pati, patyriau daug nuotykių, nes pirmą kartą turistavau viena ir parkų ieškojau, ir daug vaikščiojau, ir nauji batai nutrynė, ir kioskelyje laikraščius išmėčiau“, – pasakojo stilistė.

Per trumpą laiką ji suspėjo aplankyti kelis muziejus, vietos įžimybes, o sekmadienį su Juliumi išpildys mažą savo svajonę. Pavalgyti keliaus į labai mergaitišką, idėjinę ir labai rožinę kavinę.

Apsistoję pas V. Šaulytės vaikino gerą bičiulį jauni žmonės Jungtinės Karalystės sostinėje šauniai leidžia savaitgalį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai