Viktorija Siegel susižadėjo su Laurynu Suodaičiu: piršlybos įvyko per gimtadienį

Viktorija Siegel susižadėjo su Laurynu Suodaičiu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-17 22:03
Antradienį 26-ąjį gimtadienį paminėjusi Viktorija Siegel sulaukė ypatingos dovanos. Jai pasipiršo mylimasis Laurynas Suodaitis (30).

Šią žinią Viktorija pranešė socialiniuose tinkluose. „Būsima IENĖ. Jaučiuosi beprotiškai laiminga ir aš pasakiau TAIP!!!“, – džiaugsmo neslėpė moteris. Ji gerbėjams parodė ir sužadėtuvių žiedą – panašu, įspūdingiausią šio gimtadienio dovaną.

Viktorijai pasipiršęs Laurynas Suodaitis – tarptautinės kompanijos „Mikron“ plėtros vadovas, taip pat jis yra V.Siegel dukros Nikolės krikštatėvis. 

Kaip tik antradienį gyvenimo būdo laidoje „Bus visko“ V.Siegel garsiai išsakė savo svajonę, kad ji norėtų būti žmona, o ne sugyventinė.  

„Faktas, kad kalbame apie ateitį, mums jau norisi vestuvių ir vaikų, tačiau iš ankstesnių santykių pasimokiau, kad vyro geriau nespausti. Jis supranta, kad kiekvienos moters svajonė yra užsidėti tą baltą suknelę ir būti žmona, o ne sugyventine ar, kaip sakant, gyvenimo pakeleive. Žinau, kad kai Laurynas jaus, kad jau atėjo tas momentas, sugebės ne tik pasipiršti, bet ir nuvesti prie altoriaus”, – laidoje kalbėjo Viktorija.

Lapkričio 17-osios vakarą pora žengė pirmąjį žingsnį vestuvių link.

Viktorijos Siegel sužadėtuvių žiedas / Socialinių tinklų nuotr.
Viktorijos Siegel sužadėtuvių žiedas / Socialinių tinklų nuotr.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama