Viktorija Siegel: „Pasirinkau būti laiminga ir neturiu dėl to būti užgauliojama“

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-21 13:10
„Aš nenužudžiau žmogaus, nieko nepavogiau, nepadariau kažko tokio, dėl ko mane dabar reiktų smerkti. Aš tiesiog pasirinkau būti laiminga, pasirinkau vyrą, kurį įsimylėjau, ir nemanau, kad dėl to turiu būti smerkiama ir nuolatos užgauliojama“, – teigia socialinių tinklų žvaigždė, verslininkė Viktorija Siegel (25).

Viktorija pastaraisiais mėnesiais tapo vienu labiausiai aptarinėjamu žmogumi ne tik žiniasklaidoje, bet ir visuomenėje.

Prieš metus moteris interviu laidoje „Nuo... Iki...“ dėkojo Dievui už pažintį su verslininku Danieliumi Bunkumi, pasakojo apie gyvenimą Kanuose ir svajones susilaukti dar vieno vaikelio. Tačiau nepraėjus nė metams Viktorijos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, tiesa, kaip ji pati sako, gerąja prasme. Po beveik ketverių metų praleistų kartu, Viktorija išsiskyrė su 18 metų vyresniu sužadėtiniu, ir pradėjo puoselėti santykius su bendru šeimos draugu, dukters krikštatėviu, verslininku Laurynu Suodaičiu.

Po žinios apie skyrybas Viktorija nedaugžodžiavo, o į klausimus, kas tapo santykių griūties priežastimi, kaskart atsakydavo, kad neketina leistis į smulkmenas, nes buvusį sužadėtinį Danielių Bunkų gerbia kaip dukters tėvą.

Tuo metu Danielius, panašu, pasielgė priešingai, pastebima laidoje „Nuo... Iki...“. Žurnalistams nedalinęs jokių komentarų apie skyrybas su Viktorija, vienoje uždaroje apkalbų platformoje, sakoma, atvirai prakalbo apie skyrybų priežastį. Esą Viktorija buvo jam neištikima su artimiausiu draugu, ir nepaisant to, kad jis jai atleido, ji ir vėl pasirinko santykius su kitu žmogumi.

„Buvo išsakyta viena medalio pusė ir yra nutylėta mano medalio pusė, nutylėta daug dalykų, užgauliojimai, tam tikri pažadai. Žinot, aš esu moteris, ir tai, kad viešai sakydavau, esą būti žmona man nesvarbu, iš tiesų laukiau to žingsnio iš vyro, kuris pasiryžo su manimi turėti vaiką, kuris žadėjo tam tikrose vietose pasikeisti, galbūt kažko nedaryti...“, – pasakoja Viktorija.

Viktorija itin atvira – jai nebuvo malonu, kai buvęs sužadėtinis ėmė viešinti tam tikras jų bendro gyvenimo detales paskalų grupėje.

„Iš dalies suprantu – įskaudintas žmogus, pasipiktinęs, taip, jis mane mylėjo, jam galbūt nelabai buvo malonus tas dalykas, ir skaudu dėl to, kas nutiko. Bet tu turi mokėti valdytis, tau yra 44 metai, plius kai pats žinai, kad nesi šventas, tai kažkaip turi mokėti valdyti visas savo emocijas, aš irgi valdžiau, man irgi norėjosi sprogti... Bet aš supratau, ypač po šio įvykio, kad garsiausiai skamba tušti puodai....“, – įsitikinusi V.Siegel.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienį 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai