Viktorija Siegel: „Nei žmona, nei vaikai nesustabdys vyro nuo neištikimybės“

Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus dukters Nicole krikštynos/ Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-30 15:51
„Man labai svarbu būti finansiškai nepriklausomai, visada stengiausi užsidirbti pati ir būti savarankiška, turėti savo veiklų, kad išlikčiau įdomi vyrui. Nei žmona, nei vaikai nesustabdys vyro nuo neištikimybės“, – sako nuomonės formuotoja, internetinės parduotuvės „dresslikeVS“ įkūrėja Viktorija Siegel. Moteris jau kelerius metus susižadėjusi su verslininku Danieliumi Bunkumi.

Viktorija atvirauja, kad 18-os metų skirtumas tarp jos ir sužadėtinio, dukrytės tėvo, Danieliaus, bei prieš tai buvusios jo santuokos, nebuvo kliūtis meilei ir santykiams.

„Mano mama skyrėsi tris kartus, todėl suprantu žmones, kuriems gali nepasisekti asmeniniuose santykiuose“, – sako V.Siegel.

Viktorija Siegel / Dariaus Kučio nuotr.
Viktorija Siegel / Dariaus Kučio nuotr.

Tuo metu kita laidos herojė, grožio srityje dirbanti Evelina Sandanavičiutė pasakoja meilės istoriją it iš kino filmo. Mergina, sužinojusi, kad jos mylimasis neištikimas, pakvietė į susitikimą jo meilužę, ir pasitiko drauge su ja į namus grįžusį dvigubą gyvenimą gyvenusį vaikiną. „Mylimo vyro neištikimybė atvėrė man akis. Joks vyras nevertas moters aukos. Moteriai svarbiausia turi būti pirmiausia ji pati, o jau po to visa kita“, – sakys Evelina.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Aš gyvenau jo gyvenimą“, – prisipažįsta dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Moters santuoka su krepšininku Renaldu truko vos metus. Dabar Gabrielė gyvena viena su 3-ejų dukra.

„Maksimalus amžiaus skirtumas tarp vyro ir moters turėtų būti ne daugiau nei 8-eri metai. Kuo vyras vyresnis, tuo jo mylėjimo laikas su kiekviena moterimi – trumpesnis“, – šiuos ir dar daugiau patarimų dalijasantykių ekspertas Darius Ražauskas.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“  – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai