Viktorija Siegel nebeslepia meilės Laurynui Suodaičiui: „Tik užgrūdinti santykiai yra stiprūs“

Viktoija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-24 13:15
Verslininkė, influencerė Viktorija Siegel (25) šiuo metu vieši Italijoje. Moteriai ši viešnagė itin džiugi – po karantino ji sako daug labiau vertinanti kiekvieną galimybę keliauti, be to, čia ji dalyvavo bičiulės vestuvėse, o gražioje šventėje kompaniją jai palaikė mylimasis Laurynas Suodaitis (30).

Žmonės.lt kalbinta Viktorija pasakoja, kad dabar galimybė keliauti atrodo aukso vertės ir seniau galbūt niekada net nesusimąstydavusi, kad tai – tokia vertybė. Paklausta, ar neturėjo abejonių dėl skrydžio į šią šalį, pašnekovė prisipažino šiek tiek nerimavusi, tačiau joje laukianti svarbi bičiulės šventė buvo labai svarbus argumentas.

„Dabar prieš bet kokį skrydį būna šiek tiek nerimo, juk neaišku, ar tikrai pavyks grįžti, ar nereikės karantinuotis... Turiu mažą vaiką, kuris greitai pradės lankyti darželį, be to, ir dėl darbų nenorėčiau būti izoliuota, nes viskas šiek tiek sustotų, taigi viską reikia apgalvoti ir įvertinti“, – teigia ji.

Antradienį į Lietuvą parskrisianti Viktorija pasakoja, kad nepaisant šio nerimo, jaučiasi saugiai ir tiki, kad žmonių sąmoningumas pandemijos akivaizdoje yra labai svarbus.

„Oro uoste visi laikosi nurodytų saugumo taisyklių, pačioje Italijoje viskas atrodo ramiai, yra nemažai turistų. Žinoma, visi vaikšto su kaukėmis, stengiasi laikytis atstumo. Manau, kad daug kas priklauso nuo pačių žmonių – reikia laikytis taisyklių ir rekomendacijų, stengtis apsaugoti save ir kitą ir tada viskas bus gerai“, – šypteli pašnekovė.

Viktorija Siegel Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Nebeslepia jausmų

Italijoje draugės vestuvėse Viktorija dalyvavo su savo mylimuoju Laurynu Suodaičiu. Kurį laiką Viktorija nuo platesnių komentarų apie naujus santykius stengėsi susilaikyti, juolab – nesidalijo bendromis savo ir naujojo širdies draugo nuotraukomis.

Vis dėlto po bičiulės šventės instagrame pirmąkart viešai parodė jaukią judviejų akimirką iš Italijos, o po nuotrauka skyrė gražius žodžius savo antrajai pusei: „Tik užgrūdintas plienas yra stiprus. Taip pat ir santykiai. Du elementai, kaip vienas, per ugnį ir vandenį. Taip ir mudu, petys petin, ranka rankoj per visas mūsų laukusias ir laukiančias negandas ir nesąmones. Bet laimei lengvų kelių nereikia, mes jų ir neieškojom, bet mes laimingi. Viską praeisim kartu.“

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt Viktorija prisipažino, kad šį žingsnį padarė gerai apgalvojusi ir sulaukusi tam tinkamo meto.

„Jaučiu, kad atėjo tas laikas, kai slapstytis ar kažko neigti nebėra prasmės, nes šioje istorijoje buvo daug iškraipymų ir netgi, pavadinčiau, šiokio tokio persekiojimo. Pavyzdžiui, Italijoje mudu keliskart bandė nufotografuoti, paskui tas nuotraukas žmonės kelia į įvairiausias interneto platformas, komentuoja, giriasi, kad štai, jau „prigavo“... Nusprendžiau, kad metas tiesiog pačiai tai patvirtinti, gal ir tie kriminalų ieškotojai irgi nurims“, – svarsto V.Siegel.

„Esame užtikrinti savo santykiais ir savo veiksmais, užtikrinti tuo, ką darome. Nebematau prasmės slėpti. Pati nustebau, kiek palaikančių žinučių sulaukiau, kai pasidalinau šia nuotrauka su Laurynu. Džiaugiuosi šiuo palaikymu, tačiau svarbiausia, kaip aš pati iš tikrųjų jaučiuosi – o jaučiuosi užtikrinta ir laiminga.

Nuo pat istorijos pradžios visi jautėsi tokie dideli santykių ekspertai, galintys man nurodyti, kaip turėčiau elgtis, kaip gyventi, tačiau nuoširdžiai abejoju, ar pas juos pačius gyvenime yra viskas tik tobula“, – sako Viktorija.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu moteris ne tik išgyvena gražų romantinį laikotarpį su antra puse, bet ir prisipažino išplauksianti į naujus verslo vandenis.

„Greitai startuosiu su nauju savo verslu – elektronine parduotuve shopbysiegel.com, kurioje bus klientų jau pamėgtos prekės, tačiau ir labai daug naujienų. Per tuos kelis mėnesius, kuriuos gyvavo ankstesnioji parduotuvė, spejau suprasti, kas domina klientus ir kokios prekės turi paklausą.

Dabar toji parduotuvė perleista kitam žmogui, o aš visas savo jėgas ir idėjas nukreipsiu į šį naująjį projektą. Turiu subūrusi nuostabią komandą, kuri man padės, todėl labai tikiu tuo, ką darau ir tikiuosi, kad taip, kaip žmonės buvo pamilę ankstesniąją mano vardo parduotuvę, taip pamils ir šią naująją“, – šypteli Viktorija.

Naujausi straipsniai