Viktorija Siegel: „Iš draugių gavau vieną gražiausių staigmenų gyvenime“

Viktorija Siegel / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-10 19:45
Penktadienio vakarą kūdikio sutiktuvių vakarėlį atšventusi Viktorija Siegel teigė, kad visa ši graži šventė buvo jos draugių staigmena. Danieliaus Bunkaus sužadėtinė pirmąkart viešai atskleidė kūdikio lytį – ji laukiasi mergaitės.

Baby shower buvo mano artimiausių draugių dovana man, nieko nežinojau – nei kur bus, nei kas bus, gavau vieną gražiausių staigmenų gyvenime! Sulaukiau begalės gražių linkėjimų, dar kartą įsitikinau, kokias šaunias drauges turiu ir kiek jos dėl manęs stengėsi ir visko darė“, – Žmonės.lt pasakojo Viktorija.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Labai džiaugiuosi, jog ši šventė buvo surengta jaukiai namuose – nors ir jaučiuosi nėštumo metu pakankamai gerai ir energijos nepritrūkstu, nenorėčiau, kad ši šventė būtų vykusi kur nors restorane. Savo draugėms buvau dar prieš tai užsiminusi, kad jeigu jos planuos daryti man šią staigmeną, mano vienintelis prašymas, jog šventė būtų surengta namie, – šypsojosi Viktorija ir pridūrė: – Džiaugiuosi, kad jos atsižvelgė į mano nuomonę.“

Instagramo nuotr.
Instagramo nuotr.

Drabužių kūrėja pasakojo, kad aštuonios jos draugės viską apgalvojo iki smulkmenų – nuo a iki z, tad Viktorijai visą vakarą beliko nuoširdžiai šypsotis.

„Norėčiau visoms dar kartą padėkoti ir padėkoti likimui už tokias nuostabias drauges!“ – emocingai kalbėjo V. Siegel.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai