Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus susilaukė dukters

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-12 11:07
Pirmadienio rytą verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel susilaukė vaikelio, rašo lrytas.lt. Porai gimė mergaitė.

Poros kūdikis gimė prabėgus vos trims dienoms po kūdikio sutiktuvių vakarėlio. Jį Viktorija su draugėmis atšventė penktadienį.

Baby shower buvo mano artimiausių draugių dovana man, nieko nežinojau – nei kur bus, nei kas bus, gavau vieną gražiausių staigmenų gyvenime! Sulaukiau begalės gražių linkėjimų, dar kartą įsitikinau, kokias šaunias drauges turiu ir kiek jos dėl manęs stengėsi ir visko darė“, – Žmonės.lt pasakojo Viktorija.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Labai džiaugiuosi, jog ši šventė buvo surengta jaukiai namuose – nors ir jaučiuosi nėštumo metu pakankamai gerai ir energijos nepritrūkstu, nenorėčiau, kad ši šventė būtų vykusi kur nors restorane. Savo draugėms buvau dar prieš tai užsiminusi, kad jeigu jos planuos daryti man šią staigmeną, mano vienintelis prašymas, jog šventė būtų surengta namie, – šypsojosi Viktorija ir pridūrė: – Džiaugiuosi, kad jos atsižvelgė į mano nuomonę.“

Instagramo nuotr.
Instagramo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai