Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus savaitgalį ryžosi neplanuotai avantiūrai: merginai tai buvo pirmas toks kartas

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-04 13:38
Verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel šiltąjį savaitgalį praleido keliaudami. Šį kartą ne po egzotiškus kraštus, bet po paprastą lietuvišką kaimą. „Važiavome į žirgyną. Viena iš didžiųjų mano aistrų yra jodinėjimas. Pakely Danieliaus akys užkliuvo už šalimais esančiame kaimelyje stovinčio seno traktoriaus. Nukrypome nuo pasirinkto maršruto ir ryžomės linksmai avantiūrai“, - Žmonės.lt pasakojo Viktorija.

Atšilus orams tikrai nesinori sėdėti namuose ar įkalinti savęs betono džiunglėse. Būtent todėl D. Bunkus ir V. Siegel nusprendė gražias dienas praleisti kažkur užmiestyje.

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus leidosi
Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus leidosi

„Vykome pajodinėti žirgais. Tai viena iš mėgstamiausių mano laisvalaikio pramogų. Įkalbėjau ant arklio užlipti ir savo draugus, ir Danielių. Jiems labai patiko.

Dabar rimtai mąstau apie mokytoją. Ieškau jo aplink Vilnių ir šiuo sportu užsiiminėsiu dažniau“, - atviravo Viktorija.

Mergina jodinėti pradėjo dar vaikystėje. Pirmą kartą užlipusi ant arklio gražuolė taip susižavėjo šiais gyvūnais, kad laikui bėgant negalėjo be jų gyventi. Tai tapo ne tik pramoga. V. Siegel prisipažino, kad iki šiol nuoširdžiai domisi profesionaliu jodinėjimu ir žirgynais, kurie atsiranda Lietuvoje ar už jos ribų.

Beje, linksmiausia kelionės dalimi šį kartą tapo ne Viktorijos mylimi gyvūnai, o netikėta avantiūra, į kurią leistis savo sužadėtinę įkalbėjo Danielius.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Netoliese žirgyno pastebėjome kaimelį. Autentiški namukai, o šalia vieno stovi traktorius. Toks senas, didžiulis. Danielius staiga sako: Užsukime. Nukrypstame nuo kelio, susipažįstame su valdų šeimininku ir paprašome, kad leistų mums pavairuoti tą senovinį ūkišką traktorių. Vairavo Danielius. Aš tokiame nesu sėdėjusi niekada, tačiau nepatikėsite - naujesnį kažkada vairavau. Prieš keletą metų. Viskas atrodė paprasčiau, nes tereikėjo paspausti mygtuką. Tiesa, niekur neužkliuvome, nesustojome. Danielius, kaip visada, manęs nenuvylė“, - juokėsi Viktorija.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Moteris pasakojo, kad autentiškoje sodyboje jie rado ir kita seną transporto priemonę, zaporožietį, šalia kurio pasidarė keletą kadrų.

Vėliau visi atsigaivino ir persimetė keletu žodžių su draugišku šeimininku.

Tą pačią dieną, jau kiek vėliau, Danielius, Viktorija ir jos bičiulė išbandė pasivažinėjimą Sibiro haskiais.

Pasirodo, kad tokiomis pramogomis užsiiminėti galima ne tik žiemą. Atšilus orui šunys po miškus laksto jau nebe su rogėmis, o triračiais vežimėliais. „Kokie jie draugiški ir mieli. Šis pasivažinėjimas man be galo patiko", - neslėpė Viktorija.

Gražuolė Žmonės.lt atviravo, kad daugeliui susidaro įspūdis, jog ji miesto mergina, tačiau iš tiesų jai patinka lietuviška gamta, maži miesteliai. „Tikrai esu paprasta. Ši kelionė po Lietuvą, kaip ir nuostabus pavasariškas oras, buvo puiki."

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai