Viktorija Siegel atvirai: apie nebesuvaldytą įsimylėjimą ir paslaptingą intymų vaizdo įrašą

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-01 22:32
Nuomonės formuotojos, verslininkės Viktorijos Siegel (25) ir Danieliaus Bunkaus skyrybos plačiai nuaidėjo žiniasklaidoje, tačiau pati Viktorija privengė pasakoti, kas gi nutiko už uždarų poros namų durų. Vis dėlto galiausiai prisipažinusi, kad įsimylėjo šeimos draugą, šįkart Viktorija plačiau paatviravo, kaip prasidėjo jų meilės istorija ir su kokiais buvusių santykių iššūkiais ji vis dar susiduria.

V.Siegel laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“ prisipažino kurį laiką savo sekėjus klaidinusi ir neigusi, kad jos ir Danieliaus šeimą ištiko krizė – socialiniuose tinkluose talpindavusi bendras judviejų nuotraukas, buvusiam sužadėtiniui skirdavusi gražius žodžius, nors santykiai tuo metu jau buvo pradėję byrėti.

Šiandien Viktorija atvira – tai buvo melas ir kažkoks desperatiškas bandymas paneigti niūrią realybę. „Pripažįstu – galbūt nebereikėjo dėti tų nuotraukų, tačiau kažkaip taip galvojau, gal visgi įsikelsiu, neva viskas tvarkoje. Man buvo nefaina, nenorėjau, kad pradėtų aptarinėti, juoktis. Geriau jau sakysiu, kad viskas tvarkoje. Pripažįstu – melavau“, – Delfi TV laidoje sakė ji.

Nebegalėjo paneigti įsimylėjimo

Viktorija atvirauja – ji vis dažniau atkreipdavo dėmesį į šeimos draugą, dukros krikštatėvį Lauryną Suodaitį, su kuriuo vis tekdavo praleisti laiko ar pasikalbėti telefonu.

„Įsimylėjau. Galbūt visąlaik norėjau panašaus į Lauryną vyro – su tokia pasaulėžiūra, požiūriu į šeimą. Jis rūpinasi vaiku, bet ir šiaip – jo požiūris į moterį visai kitoks. Jis niekada gyvenime nepasakytų, kad tu kvaila ar dar kokia“, – pasakoja Viktorija.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Moteris prisipažino buvusi didesnė šių santykių iniciatorė ir savo jausmų galiausiai nebenorėjusi ir nebegalėjusi slėpti.

„Pradėjau į jį žiūrėti kaip į vyrą. Nesu robotas, žmogus pradėjo mane žavėti. Viskas vyko palaipsniui, plius prisidėjo tai, kad santykiuose buvo nelengvas periodas... Pagalvojau, kada, jei ne dabar, jeigu jau taip atsitiko? Nebijojau pirma prisipažinti apie jausmus. Jis nenustebo, sako – Vika, mačiau tavo akis, tam tikrus žodžius... Turėjom daug pokalbių, nebuvo taip, kad pasakiau – Laurynai, aš tave įsimylėjau, skiriuosi! Tai buvo labai rimtas žingsnis“, – patikina Viktorija.

Pora kartu gyventi nusprendė su mintimi, kad santykiai bus rimti ir juos stengsis išsaugoti, o ne po kelių mėnesių išsibėgios kas kur. V.Siegel šypsodamasi prasitarė, kad jeigu Laurynas pasipirštų, ji tikrai negalėtų pasakyti „ne“, be to, pasakojo norinti susilaukti daugiau vaikų, o ir Laurynas esą ateityje norėtų šeimos.

Kalbos apie intymų video – tiesa

Laidoje Viktorija prisipažino ir apie paslaptingą intymų vaizdo įrašą, kurį galimai turi jos buvęs sužadėtinis. Išgirdusi klausimą apie tai, moteris nesutriko ir prisipažino, kad toks tikrai egzistuoja.

„Yra toks privatus video... Žinau, kad tas žmogus turi šį video, bet net jeigu jį ir paviešintų – Dieve brangus, aš gal jau tapau labiau užsigrūdinusi, bet kas neturi kažkokio savo asmeninio archyvo su antra puse? Tad jeigu šis video kažkur išlįstų, tai ne aš pasi*ikčiau, o tas žmogus, kuris jį paplatino. Faktas, kad nėra malonu, o kai tave dar bando pašantažuoti...

Dabar taip nebesifilmuočiau, kvaila buvau, kad leidausi būti filmuojama su vyro telefonu jo archyvui. Dabar manęs tam nebeįkalbintų. Bet laiko atgal neatsuksi, yra kaip yra. Ar man nusišauti dėl to, jeigu tai kažkur išlįs? Tai nebus gyvenimo griūtis, nes gyvenimo griūtis yra netekti artimųjų“, – sakė laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“ paklausta, ar nebijo, jog įskaudintas buvęs mylimasis intymų įrašą galėtų išplatinti.

Viktorija Siegel
Viktorija Siegel

Paklausta, ar buvęs sužadėtinis naudojo fizinį arba psichologinį smurtą, Viktorija patikino, kad fizinio – ne, tačiau psichologinį – taip.

Moteris teigė, kad vyras buvo ir tebėra linkęs naudoti necenzūrinius žodžius, kurie prasprūsta net ir dabar, kai pora nebėra kartu – kaip pavyzdį pateikė situaciją, kuomet reikia susitarti dėl dukros pasiėmimų ir tokioje situacijoje tenka gauti žinutę su jai adresuotais necenzūriniais žodžiais.

„Apie tai kalbėjau net su advokate. Sakiau kad nebenoriu atsakinėti nei į skambučius, nei į žinutes, jeigu bus tokia rašliava“, – sakė V.Siegel.

Ji patikino, kad dėl dukros su buvusiu mylimuoju norėtų sutarti taikiai, nes dėl jos reikės bendrauti, o galbūt net ir matytis mergaitei svarbiomis progomis.

Naujausi straipsniai