Viktorija Siegel – apie savęs puoselėjimą: „Grožio procedūras darausi tik Lietuvoje“

Viktorija Siegel/Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-16 14:47
Nuolat naujienomis stebinantys nagų kosmetikos gamintojai „Victoria Boro“ pristato šiltajam metų laikui skirtą lakų kolekciją „Proud of you“. Jos veidu tapo viena žavingiausių Lietuvos moterų Viktorija Siegel, fotosesijoje prieš fotoaparatą demonstravusi ryškiaspalvį manikiūrą.

Tvarkingas manikiūras yra grožio procedūra, be kurios V. Siegel neįsivaizduoja savo gyvenimo. Nagų grožiu Viktorija rūpinasi nuo jaunų dienų, o gražiausia jai – kvadrato formos nagai.

„Niekada manęs nepamatysite netvarkingais nagais. Ir nors labiausiai patinka prancūziškas nagų dizainas, fotosesijoje mielai išbandžiau ryškias spalvas. Jos man labai patiko, puikiai tiko prie stiliaus ir pavasariškos nuotaikos“, – šypsojosi moteris, fotosesijoje demonstravusi klasikinę raudoną ir dangaus mėlynumo spalvas.

Socialinių tinklų žvaigždė, dukrelės mama ir verslininko Danieliaus Bunkaus sužadėtinė – viena iš tų moterų, kurios visada atranda laiko sau. Buvęs modelis žavi savo gerbėjus nepriekaištinga išvaizda. Pietų Prancūzijoje gyvenanti V. Siegel gimtinėje lankosi dažnai. Žinoma moteris į Lietuvą grįžta ne tik dėl darbų, bet ir grožio procedūrų.

Viktorija Siegel/Gedimino Žilinsko nuotr.
Viktorija Siegel/Gedimino Žilinsko nuotr.

V. Siegel juokėsi, kad Kanuose išbandė ne vieną manikiūro saloną, tačiau niekas taip gerai nenulakuodavo nagų, kaip kad Vilniuje. Viktorija teigė, kad jos kosmetinėje galima rasti ne vieną lietuvišką produktą. Todėl moteris labai džiaugėsi galinti prisidėti prie lietuviškos kosmetikos populiarinimo. „Grįžus į Lietuvą, pasidarau manikiūrą, pedikiūrą, botokso plaukams procedūrą, užsuku pas kosmetologę. Tenka gerai paplušėti, kol visur spėju. Bet rezultatai atperka viską“, – tikino gražuolė.

Pavasariui ir artėjančiai vasarai skirtą naujausios kartos gelinių lakų kolekciją „Proud of you“ sukūrė Viktorija Sivinskaja. Ji – patyrusi manikiūro ir ilgalaikio gelinio lakavimo specialistė.

Viktorija Siegel/Gedimino Žilinsko nuotr.
Viktorija Siegel/Gedimino Žilinsko nuotr.

„Kuriant spalvas galvojau apie tai, kaip turėtų atrodyti tobula moteris. Kiekvienas šią sąvoką supranta skirtingai. Kolekcijoje dominuoja klasikinės raudonos atspalviai, netipinės, tačiau žaismingos spalvos. Būtent tai, ko reikia atšilus orams“, – pasakoja kolekcijos kūrėja.

Naujausi straipsniai