Viktorija Šaulytė tapo neeiliniu modeliu: padėjo išplėšti pergalę konkurse

Viktorija Šaulytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 13:18
Stilistė ir neseniai savo tinklaraštį apie madą ir gyvenimo būdą pristačiusi Viktorija Šaulytė tapo modeliu vizažo konkurse, kur padėjo išplėšti prizinę vietą, o grožio meistrės stilistę jau vadina sėkmės talismanu.

Kaune vykusiame atvirame čempionate „Lithuania open cup Kaunas beauty 2018“ Panevėžio grožio salono „Elona makeup studio“ vizažo meistrės dalyvauja jau ne pirmą kartą.

Šis čempionatas studijos įkūrėjai Elonai Minkevičienei ir jos mokinei Gabijai Prusakovaitei buvo ypatingas. Mokytojos paskatinta Gabija pirmą kartą savo jėgas išmėgino konkurse, kur jai pavyko iškovoti antrąją vietą natūralių antakių dizaino rungtyje. Merginos modeliu Lietuvos čempionate sutiko tapti stilistė V. Šaulytė.

„Su Elona dirbu jau ne pirmą kartą. Esu iš tų žmonių, kurie, atradę tikrai talentingus žmones, nenori jų paleisti. Gavusi pasiūlymą iš karto sutikau – man smagu padėti“, – juokėsi V. Šaulytė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Iš tiesų, net nenustebau, kad laimėjome. Labai džiaugiuosi šia pergale, nors mano indėlis ir buvo mažas – tik paskolinau veidą, tarsi drobę dailininko paveikslui. Nors pati manau, kad moteriai svarbiausias vidinis grožis, savirealizacija ir harmonija, kiekviena iš mūsų vis tiek nori jaustis graži savo išore. Estetiškai ir gražiai atliktas makiažas tikrai padeda“, – šypsojosi stilistė.

Pačios grožio meistrės V. Šaulytę juokais jau ėmė vadinti savo sėkmės talismanu. „Viktorija tokiuose konkursuose ne naujokė. Mes ją renkamės ne pirmą ir ne paskutinį kartą. Tai labai šiltas ir mielas žmogus, kuris turi gerą aurą. Ji net konkurso metu sugeba nuraminti ir nuteikti teigiamai. Be to, ji labai graži mergina. Viktorija mums neša sėkmę, pernai taip pat dalyvavome natūralių antakių dizaino rungtyje, kuriame laimėjome pirmąją vietą“, – sakė E. Minkevičienė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai