Viktorija Šaulytė: „Iki vestuvių spėsiu viską“

Viktorija Šaulytė su sužadėtiniu
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-06-08 11:02
Viktorija Šaulytė – stilistė, tinklaraštininkė, televizijos laidų vedėja. Šiuo metu ir viena būsimųjų nuotakų. Suskubusi ruoštis vestuvėms, Viktorija jaudinasi ne tik dėl įvairių šventės detalių, tačiau ir dėl šypsenos. „Supratau, kad nebereikia atidėlioti vizito pas odontologą“ , - sako pašnekovė.

Viktorija, kaip įvyko tavo sužadėtuvės? 

Julius tekėti paprašė kelionėje į Disneylandą. Laiką leidome prie vienos iš pilių. Priklaupęs Julius paklausė: „Ar žinai, kaip baigiasi pasakos?“ Šis žingsnis buvo netikėtas ir nenuspėjamas. Visos kelionės metu Julius išlaukė pačio jaukiausio momento. 

Kas tau atrodo sunkiausia ruošiantis vestuvėms? 

Jeigu jauti, žinai ir svajoji apie savo šventę – ruoštis vestuvėms nėra sunku, tai tampa švente. O jeigu pasiruošimas primena sunkų darbą ar nekelia džiaugsmo – padėti pasiruošusios yra vestuvių planuotojos. 

Be ko, tau, nebūtų tobulų vestuvių?

Mano nuomone, vestuvės bus tobulos, jeigu bus autentiškos – pasirinkę tas detales, kurios atspindės jaunuosius, sukursite tobulą vestuvių šventę. 

Viktorija Šaulytė su sužadėtiniu
Viktorija Šaulytė su sužadėtiniu

Kaip susidomėjai savo šypsena, tiesiais dantimis? Ar tai lėmė artėjančios vestuvės? 

Sprendimą tiesintis dantis priėmiau dėl savęs. Pamačiusi „besiropščiančius“ dantis, norėjau išsiaiškinti kodėl tai vyksta ir ar tai nekels man išliekamų pasekmių. Noriu būti sveika ir jaustis gerai. O gera savijauta neatsiejama nuo taisyklingos šypsenos. Todėl pasiryžau neatidėlioti vizito pas odontologą ir imtis dantų tiesinimo skaidriomis kapomis. 

Kodėl pasirinkai dantų tiesinimą skaidriomis kapomis? 

Labiausiai sužavėjo tai, kad kapos prisitaiko net prie labai intensyvaus gyvenimo ritmo, o man tai labai svarbu. Kapas prireikus galima išsiimti. Tai – estetiška ir plika akimi sunkiai nepastebima. O svarbiausia, kad nereikia nieko atsisakyti norint pagerinti savo dantų būklę, kalbant apie maistą ar tam tikrus kasdienio gyvenimo įgūdžius.

Viktorija Šaulytė su sužadėtiniu
Viktorija Šaulytė su sužadėtiniu

O galbūt šypseną nustelbia dėvimi aksesuarai, nepriekaištingas makiažas?

Kiekvienas aksesuaras pildo vienas kitą. Visada sakau, kad svarbu jaustis ir atrodyti taip, kad niekas netrukdytų ir neišmuštų iš vėžių. Vestuvių dieną nereikėtų galvoti, apie spaudžiančius batelius ar tai, kad mano šypsena nėra taisyklinga, todėl yra baugu juoktis ar šypsotis.  

Kaip galėtum paskatinti ar padrąsinti besibaiminančius pradėti dantų tiesinimą kapomis? 

Sveiki dantys, taisyklingas sąkandis yra ne tik puošmena, o geros savijautos dalis. Bijome todėl, kad nežinome. Todėl raginu nebijoti klausti ir klausinėti. Tada visos baimės dingsta. Visą mano kelionę tobulos šypsenos link galite sekti „Denticijos“ Instagram paskyroje @denticija.lt.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai