Viktorija Mauručaitė švenčia 40 metų jubiliejų: „Atrodo, tarsi prasideda mano antras gyvenimas“

Viktorija Mauručaitė / Rasos Jarmalienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-22 14:58
Spalio 22 d. dainininkei Viktorijai Mauručaitei sukako 40 metų. „Išgyvenu labai įdomų laikotarpį. Atrodo, tarsi prasideda mano antras gyvenimas“, – atvirai savo jausmais dalijosi sukaktuvininkė.

Pirmajame V. Muručaitės gyvenimo etape – svaiginanti dainininkės karjera, minios gerbėjų, dviejų dukrų gimimas, sužadėtuvės su žinomu atlikėjų vadybininku Artūru Butkevičiumi, verslas. O kas laukia antrajame, ji sako kol kas nežinanti.

„Turiu įvairiausių idėjų, bet, kadangi esu tipiška Svarstyklių ženklo atstovė, nuolat dvejoju ir daugybę kartų įvertinu“, – patikino V. Mauručaitė.

Šis gimtadienis jai – išskirtinis. V. Mauručaitė į oro uostą palydį vyresnę savo dukterį Gabrielę Rutkauskienę-Vashą, kartu su anūkėle Adrija išskrendančią į Prancūziją. Pastarojoje šalyje jubiliatės žentas Ronaldas Rutkauskas atstovauja krepšinio klubą „Cep Lorient“.

„Kartu papietausime, o vėliau vyksime į oro uostą. Ką veiksiu vakare, kol kas dar nežinau“, – sakė V. Mauručaitė.

Rasos Jarmalienės nuotr.
Rasos Jarmalienės nuotr.

Įsimintiniausią gimtadienį ji šventė prieš 10 metų. Tuomet Viktorijai sukako 30, o A. Butkevičiui – 40 metų. Tąsyk kartu gimtadienius šventusi pora draugams ir giminėms iškėlė smagią puotą, o A. Butkevičius šventės metu pasipiršo mylimai moteriai.

V.Mauručaitė sakė nesanti apsisprendusi, ar šįkart švęs gimtadienį. Kad ne šiandien – žino tikrai, bet, anot jos, tai gali įvykti ir po kelių mėnesių.

„Meluočiau, jei sakyčiau, jog man ši diena niekuo nesvarbi. Svarbi, nes būtent šiandien aš gimiau. Būtent šiandien mano gimtadienis, kuris susideda iš skaičiaus ir nulio. Kaip aš jaučiuosi? Keistai, rodos esu pasimetus gyvenimo kryžkelėse, tiek daug per visus mano gyvenimo metus yra buvę, tiek nutikę, tiek žmonių sutikta, tiek patirties sukaupta, kad atrodė – jau viskas kas gali įvykti įvyko ir viskas klausimas iškyla, o kas toliau??? Šiandien gaudama gausybę sveikinimų ir palinkėjimų supratau – oi, Viktorija, dar visko bus, bus kitaip, dar geriau, dar įdomiau ir dar stipriau!“ – mintimis dalijosi V. Mauručaitė.

Rasos Jarmalienės nuotr.
Rasos Jarmalienės nuotr.

Žinoma moteris šypsosi – gimtadienio proga ji gavo itin malonią išankstinę dovaną. Tai – apsilankymas fotografės Rasos Jarmalienės foto studijoje. V. Mauručaitės makiažu pasirūpino Laura Naseckienė, o įvaizdžiu – Eglė Ceringė.

„Ačiū šauniai merginų kompanijai, kurios užfiksavo fotoobjektyve mane būtent tokią ir ne kitokią“, – peržiūrėdama fotosesijos rezultatus sakė V. Mauručaitė.

Fotografė Rasa Jarmalienė apie Viktorijos Mauručaitės fotosesiją:

„Prieš savaitę vizažistė Laura Naseckienė užsuko į pasikeitusią mano foto studiją ir kalba pakrypo apie nostalgiją keliančius mūsų bendrus projektus ir kaip smagu būtų prisiminti senus gerus laikus bei vėl suorganizuoti kažką panašaus. Laura prisiminė, kad greitai bus įspūdingas Viktorijos Mauručaitės jubiliejus! Šios progos negalėjome praleisti ir iš karto susisiekėme su Viktorija. Fotosesiją suplanavome ekspromtu, Viktorija greit sugalvojo kokio stiliaus fotosesijos norėtų, idėja buvo paprasta, bet efektinga.

Rasos Jarmalienės nuotr.
Rasos Jarmalienės nuotr.

Kaip tik tuo metu prie mūsų projekto prisijungė ir stilistė Eglė Ceringė. Eglė – vaikystėje turėjusi visus grupės „Dinamika“, kurioje dainavo Viktorija, įrašus. Ji atidžiai išanalizavo Viktorijos asmenybę bei viešą įvaizdį, kad nuotraukose galėtume atskleisti būtent Viktorijai būdingus bruožus.

Eglės verdiktas buvo toks: „Bandžiau analizuoti pačios Viktorijos įvaizdį internete ir tai kokią save ji parodo. Net jos atsiųstose nuotraukose fotosesijai, galima įžvelgti prieštaringų dalykų ir to, ko ji tikisi iš fotosesijos. Galbūt ir reikia parodyti tą kontraversiją, tačiau susisteminant, sukuriant du visiškai skirtingus įvaizdžius. Esmė ta, kad ji, kaip ir visos iš mūsų, gyvenime – kovotoja. Kovojame mes su aplinka, todėl savo išore nenorime prisileisti įvairaus blogio. Vienas įvaizdis ir būtų – tarsi šarvas moters, kuri saugojasi ir yra įžvalgi. Neprisileidžia bet ko. Jos statusas ir gyvenimiška patirtis tai leidžia. Griežtumas, atsakomybė, disciplina, rimtis. Parodant šį charakterį per klasikinius, griežtus kirpimus, odą (kas parodo drąsos bei rizikos faktorių). Tačiau detalėse įžvelgiama elegancija ir moteriškumas.

Antrasis, priešingas įvaizdis, tarsi atspindintis jos vidų. Pažeidžiamas. Švelnus ir minkštas. Labai globėjiškas ir motiniškas. Naudojant labai minkštus, purius audinius, žaismingą, valiūkišką pozavimą.“

Fotosesijos diena praėjo labai smagiai, netgi nepabaigtoje remontuoti foto studijoje, kurioje šiuo metu vyksta intensyvūs pastato renovacijos darbai. Viktorija drąsiai pozavo šviesiam, žaismingam stiliui po bildančiu stogu, bei nuo lubų krentančiais tinko bei drožlių gabaliukais! Kaip Eglė ir spėjo, Viktorija yra kovotoja ir nesileido išmušama iš vėžių. Po to perėjome prie dramatiško ir griežto stiliaus, kuris Viktorijai šiuo gyvenimo periodu yra artimesnis.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai