Viktoras Diawara klasikinę muziką prikels mados podiumui

Viktoras Diawara
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-17 12:58
Šiandien Vilniaus Vaidilos teatre, dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujos kolekcijos pristatymo metu klasikinė muzika turėtų suskambėti visai kitaip. Modernią ir iki šiol negirdėtą jos versiją pateiks Viktoras Diawara ir „No DJ‘s“ komanda.

„Smagu, kad galime prisidėti prie šio mados projekto. Džiugu, kad Liutauras atsigręžė į klasiką, tikėdamas, jog galima ją prikelti šiems laikams. Man visada įdomu sudalyvauti tokiose avantiūrose“, – ruošdamasis renginiui pažymėjo atlikėjas.

Pasak dizainerio Liutauro Salasevičiaus, baroko epocha ir jos muzika turėjo didelę įtaką naujai kolekcijai. „Tikiu, kad jos skambesys ne vienoje moteryje pažadins tikrą rūmų damą, išdykusią Antuanetę, o gal net ir karalienę“, – pristatydamas savo idėją kalbėjo mados namų  „Madam pareis vėliau...“ įkūrėjas.

„Džiaugiuos, kad Viktoro komanda mano mintis sutiko paversti „kūnu“ ir nepabijojo eksperimentuoti drauge. Jų pasitelkti paslaptingi mygtukai su muzika daro stebuklus“, – dėkodamas Viktorui Diawarai ir „No DJ‘s“ projektui šypsojosi  Liutauras Salasevičius.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Šiandien 18 val., Vilniaus Vaidilos teatras savo duris atvers visiems, kas nori pamatyti naujausią Liutauro Salasevičiaus įkurtų mados namų „Madam pareis vėliau...“ drabužių kolekciją. Moterų pamėgtas dizaineris teigia, kad baroko epocha jam padarė didžiausią įtaką ir įkvėpė šio didingo laikotarpio ir šiandienos madų sintezei.

Pasak kūrėjo, šiandienos išdykusioms „antuanetėms“ sukurti ir jau rytoj ant podiumo atsiskleisiantys drabužių deriniai išsiskirs ne tik baroko stiliaus ištaigingumu, prabangiais audiniais, bet ir pasižymės savo patogumu. „Noriu, kad moterys jaustųsi karalienėmis, bet jų laisvės ir žavesio nevaržytų nė viena detalė“, – kviesdamas į pristatymą pabrėžia dizaineris.

 

Tai jau aštuntasis Liutauro Salasevičiaus  kolekcijos pristatymas. Įspūdingas ir spalvingas madų šou teatralizuotoje aplinkoje nugramzdins į prabangos, nežabotų fantazijų ir neatsakingos laisvės laikmetį, kuriame kiekviena dama galės atrasti dalelę savęs. Drąsios, elegantiškos ir koketiškos, išdykusios, rafinuotos ir pasitikinčios savimi – visos jos naujos dizainerio 2016 metų kolekcijos įkvepėjos.

Iškilmingo renginio metu bus pristatyta pusė šimto originalių, rankų darbo, prabangių vakarinių suknelių modelių, kuriuos demonstruos ne viena įžymi Lietuvos moteris, gerbianti ir mėgstanti dizainerio kūrybą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai