Viktoras Diawara Helovino vakarą virs išprotėjusiu chirurgu

Viktoras Diawara
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-31 10:47
Išskirtinės išvaizdos atlikėjas Viktoras Diawara šių metų Helovino naktį debiutuos kaip išprotėjęs chirurgas. Muzikos gerbėjų pamėgtas, kaip nenuspėjamas elektroninių garsų „pjaustytojas“, jis kartu su saksofonistu Liutauru Janušaičiu „Uptown Bazaar“ svečius stebins išskirtiniu No DJ's projektu ir savo mash up’ais.

Pasak renginio organizatorių, Viktoro Diawaros ir No DJ‘s projektas su saksofonu skambės tam, kad užkurtų tikrą helovinišką naktį Vilniuje. Naujos gastro vietos Vilniuje „Uptown Bazaar“ įkūrėjai siūlo originalios „pre- party“ vietos idėją visiems, kas šį šmėklinių vakarą ruošiasi rimtiems siaubo vakarėlių iššūkiams mieste.

„Prieš prasidedant naktiniam miesto siautuliui, Uptown Bazaar lankytojai galės ne tik pašėlti kartu su No DJ‘s, profesionaliai nusigrimuoti veidus Helovino šventei, bet ir užkąsti miesto stileivų pamėgtų patiekalų“, - teigia gastro turgaus vadovė Dalia Zaveckienė.

Ligoninės temą pasirinkusi vieta savo lankytojus kvies ne tik muzikos chirurgų skalpelių ir galąstuvų garsais, bet ir vilios dar niekur neragautais užkandžiais, desertais ir specialiai Helovino šventei paruoštais pasiūlymais. Originaliomis maisto idėjomis garsėjantis Uptown Bazaar vakarotojams siūlo ateiti ir išgąsdinti visus ne tik savo alkio akimis, bet ir kraupiai originaliausiu šventės kostiumu.

17 val. Helovino grimas svečiams

19val. No DJ'S ir Liutauro Janušaičio pasirodymas

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai