Viktoras Diawara atvirai pasakė, ką palaiko nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje

Nacionalinės „Eurovizijos“ finalo akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-11 22:14
Nacionalinę Eurovizijos atranką Kauno „Žalgirio“ arenoje stebėję atlikėjai, turintys realios dalyvavimo stipriausiame Europos dainų konkurse patirties, Žmonės.lt portalui sutartinai tvirtino finale neišskirią nė vieno ir šiek tiek šįmet pasigedę energingesnių kūrinių.

„Žinoma, aš šiandien palaikysiu Moniką Mariją ir jos atliekamą kūrinį „The Truth“, nes ją sukūrė mano kolegė Erica Jennings. Priešingu atveju turbūt būčiau neutralus“, – sakė grupės „Skamp“ narys, du kartus Euroviziją šturmavęs atlikėjas Viktoras Diawara.

Jis patikino, nuvykus į Portugaliją išrinktam Lietuvos atstovui prireiks valios ir susikaupimo.

„Žinoma, dar bus tobulinama nugalėtojo apranga, pasirodymas, bet jokių būdu to patarčiau nebedaryti nuvažiavus į konkursą. Tai dažna klaida. Atlikėjai pasižiūri į savo konkurentus, pamąsto, kad kažkas kitas daug geriau pateikė kokį nors niuansą, ir paskutinę minutę ima bei pakeičia svarbią detalę. Nebesidairykite į nieką!“ – patarė V. Diawara.

Anot jo, dar vienas svarbus momentas – nesužvaigždėti, jausti atsakomybę ir turėti gerą komandą. Dainininko įsitikinimu, kandidatas į „Eurovizijos“ nugalėtojų titulą neturėtų rūpintis rėmėjų paieška, kelionių detalėmis ar kitomis svarbiomis, bet dėmesį nuo pasirodymo atitraukiančiomis smulkmenomis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

V. Diawara pabrėžė, jog svarbu išsivaduoti nuo arogancijos ir noro demonstruoti savo pranašumą.

„Eurovizijos rengėjai turi daug patirties ir yra visko matę. Reikia mokėti laiku išgirsti patarimus ir juos panaudoti. Be to, jokiu būdu nepradėti nuo pirmos minutės reikšti nepasitenkinimo viskuo. Tai labai trukdo“, – kalbėjo pašnekovas, pridurdamas, jog Lietuvos kandidatui linkėtų stiprių nervų, draugiškumo ir tvirtybės bei ramybės scenoje.

Pernai mūsų šaliai atstovavę „Fusedmarc“ nariai Viktorija Ivanovskaja ir Denisas Zujevas sakė, jog labai svarbu, kad nugalėtoją į konkursą lydėtų artimas bei patikimas žmogus.

„Geriausiai, kad tai būtų draugas, kurį tu seniai pažįsti. Toks, kuris galėtų apkabinti, palaikyti už rankos ir palydėti į sceną. Juo turėtum pasitikėti, tuomet labiau išgirsi, kas tau sakoma“, – kalbėjo D. Zujevas.

Jo teigimu, Portugalijoje bus svarbu susikoncentruoti į dainą, pasirodymą ir atsiriboti nuo pašalinės informacijos.

„Pranešimus skaityčiau tik tiek, kiek reikia. Ir dalyvauti tas dvi savaites veiksme reikėtų saikingai, nesiblaškyti“, – neabejojo „Fusedmarc“ nariai.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

V. Ivanovskaja neabejojo – jei esi įpratęs prie savo dainos, sceninių judesių, drabužių, tuomet reikėtų ir pasilikti prie to, kas tau miela.

2009 m. Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavęs Sasha Song sakė nesitikėjęs, jog šįmet pats vertins kandidatų, pretenduojančių pelnyti kelialapį į Portugaliją, pasirodymus.

„Neturiu jokių „numylėtinių“, todėl galėsiu būti objektyvus“, – sakė dainininkas.

Jis prisijungė prie kolegų tikindamas, esą nacionalinės atrankos laimėtojui reikės kuo greičiau susitaikyti su pergale, nusiraminti ir tai priimti tiesiog kaip svarbų koncertą, o ne kaip asmeninius nuopelnus liudijantį įvykį, leidžiantį imti elgtis kitaip, nei esi įpratęs.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai