Vietoje širdies draugės į SAG apdovanojimus Bradley Cooperį lydėjo mama

Bradley Cooperis su mama Gloria/Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-28 13:26
Los Andžele sausio 27 dieną, jubiliejinį 25-ąjį kartą išdalyti Ekrano aktorių gildijos apdovanojimai. Prieš pat „Oskarus“ dar kartą pagerbti šiais metais itin sėkmingai pasirodę žmonės.

Niekas nenustebo, kai „Geriausio aktoriaus“ bei „Geriausios aktorės“ SAG apdovanojimus pelnė Rami Malekas („Bohemijos Rapsodija“) bei Glenn Close („Žmona“). Tarp nominantų, žinoma, buvo ir Bradley Cooperis su Lady Gaga. Jų bendras darbas „Taipg gimė žvaigždė“ – tarp šių metų favoritų.

Savo gerbėjus B. Cooperis išties nustebino, kai ant raudono kilimo pasirodė ne su gražuole mergina Irina Shayk, o su mama Gloria Campano. Visi stebėjosi, kur gi antroji pusė?

Kartu su Bradley mama atvyko, nes Irina turėjo dirbti. Rusijoje modelis pozavo Marco Jacobso reklamoje.

Gaila, tačiau Gloria savo sūnaus triumfo sekmadienį neišvydo. Apdovanojimą Bradley Cooperiui iš panosės ir vėl nugvelbė Rami Malekas, juostoje „Bohemijos Rapsodija“ suvaidinęs Freddie Mercury. Abu šie aktoriai buvo nominuoti geriausio aktoriaus kategorijoje

„Taip gimė žvaigždė“ – Bradley režisūros debiutas ir daugelis perspėjo jį nesiimti senstelėjusio ir visų atidėlioto projekto: girdi, jei nepavyks, atgauti reputaciją bus sunku. Bet kas nerizikuoja – tikrai negeria šampano. Kol kas, bent jau nominacijų prestižiniuose apdovanojimuose šiam B. Cooperio darbui netrūksta.

Bradley Cooperis su mama Gloria ir Lady Gaga/Scanpix nuotr.
Bradley Cooperis su mama Gloria ir Lady Gaga/Scanpix nuotr.

KINAS

Geriausias aktorių kolektyvas: „Juodoji pantera“ („Black Panther“)

Geriausias aktorius: Rami Malekas („Bohemijos Rapsodija“)

Geriausia aktorė: Gelnn Close („Žmona“)

Geriausias antro plano aktorius: Mahershala Ali („Žalioji knyga“)

Geriausia antro plano aktorė: Emily Blunt („Tylos zona“)

Geriausias kaskadininkų pasirodymas filme: „Juodoji Pantera“ („Black Panther“)

Naujausi straipsniai