Viešumo vengianti Catherine Zeta-Jones atskleidė 18 metų trunkančios santuokos paslaptį

Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-28 13:00
Britų aktorė Catherine Zeta-Jones nemėgsta viešinti savo asmeninio gyvenimo, skirtingai nei dauguma jos kolegų. Su vyru, taip pat aktoriumi Michaelu Douglasu, kartu jie jau 18 metų.

Antradienio rytą, dalyvaudama „The Queen America“, aktorė atskleidė savo ilgų santykių paslaptį. „Mes su Michaelu turime labai atvirus santykius, – kalbėjo Catherine Zeta-Jones. – Jūs privalote būti atviri vienas kitam, nes kitu atveju, santuoka tiesiog sugrius“.

Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas / „Scanpix“ nuotr.
Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė neslėpė, kad santykiuose būta visko: tiek pykčių, tiek ir gražių momentų. 

„Pirmiausia, esu labai laiminga, kad santuokoje esame kartu jau beveik dvidešimt metų, – atviravo aktorė. – Tačiau niekaip nesuprantu tų žmonių, kurie tikina, kad santykiuose viskas tik rožėm klota. Tikrai ne!“

Moteris patikino, kad jų šeimoje paslapčių nėra. O apie problemas kas vakarą visi pasikalba susėdę prie vakarienės stalo.

„Aš esu europietiška šeimos moteris, taigi visais rūpesčiais mes dalijamės susėdę aplink stalą, – kalbėjo Catherine Zeta-Jones. – Pavyzdžiui, kalbamės apie dukters problemas, juk jai dabar paauglystė, tad tai yra normalu. Sūnus keliauja į koledžą ir jam taip pat netrūksta iššūkių. Tačiau apie viską kalbamės ir nieko neslepiame vienas nuo kito. Tik tokiu būdu gali išlaikyti šeimą darnoje“.

Catherine Zeta-Jones / „Scanpix“ nuotr.
Catherine Zeta-Jones / „Scanpix“ nuotr.

Britų aktorė pasakojo, kad darnios šeimos pavyzdį perėmė iš savo tėvų. 

„Mano mama ir tėtis susituokę jau 52 metus! Ir jų santykiai tiesiog nuostabūs, – tikino Catherine. – Mačiau juos visokius: ir besipykstančius, ir besibučiuojančius. Tačiau jie sugebėjo išlaikyti tvirtą santuoką“.


Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones su šeima / „Instagram“ nuotr.
Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones su šeima / „Instagram“ nuotr.

Kone kiekvienų vestuvių metinių proga aktorė socialiniuose tinkluose pasidalija jautriomis šeimos nuotraukomis ir šiltais tekstais, skirtais vyrui. Praėjusiais metais moteris rašė:

„Prieš 17 metų ištariau „Aš sutinku“ savo geriausiam draugui ir mūsų dviejų mėnesių sūnaus tėvui. Maniau, kad mano gyvenime jau nebus geresnės dienos nei ta, tačiau tokių dienų dar buvo daug. Su švente, Michaelai. Su tavimi, mūsų vaikais Dylanu ir Carys kiekviena diena gali būti tarsi ilgas fantastinis vakarėlis Niujorko aikštėje. Myliu tave“, – rašė aktorė.

Šiais metais ji pasidalijo nespalvota nuotrauka su prierašu „18 metų“.

View this post on Instagram

18 years.?

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

Ši pora stebina ir tuo, kad sugebėjo atsilaikyti kartu prieš santuokos krizes. 2013 metais Michaelas Douglasas norėjo paduoti skyrybų prašymą, tačiau po poros mėnesių pora susitaikė.

Tuomet aktorius Michaelas Douglasas tikino, kad žiniasklaida rašydama apie jo skyrybas per daug sutirštino spalvas.

„Ar mano namuose yra krizė? Ne, manau krizė yra žiniasklaidoje. Mums viskas yra gerai. Mes laikinai esame atskirai, o spauda tik ir ieško, apie ką rašyti“, – sakė aktorius.

Pora augina du vaikus: sūnų Dylaną ir dukterį Carys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai