Viešoje treniruotėje dalyvavusi irkluotoja Milda Valčiukaitė liejo prakaitą: „Čempionėms irgi būna sunku“

Simona Burbaitė ir Milda Valčiukaitė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-06 17:27
„Čempionėms irgi būna sunku. Treniruotė truko tik 30 minučių, bet po pusės laiko prakaitas liejosi upeliais. Buvo sunku, nesitikėjau tokio intensyvumo. Treneris iš Švedijos negailėjo nei vieno treniruotės dalyvio“, – pasibaigus „Geros sveikatos klubo“ mankštai Vilniuje prie Baltojo tilto juokavo irkluotoja M. Valčiukaitė.

Sveikatingumo iniciatyvos „Geros sveikatos klubas“  nemokamos mankštos organizuojamos Vilniuje prie Baltojo tilto kiekvieną ketvirtadienį. Prie projekto, kurio organizatoriai tarptautinė sveikatos priežiūros bendrovė „GlaxoSmithKline Lietuva“ ir sporto bei sveikatingumo klubai „Impuls“ – mankštų prisijungė ir „AVON moterų bėgimo“ dalyvės bei ambasadorės irkluotoja Milda Valčiukaitė ir tituluota gražuolė Simona Burbaitė.

Europos vicečempionė, irkluotoja M. Valčiukaitė sako, kad mėgėjams skirtoje Les Mills Grit Cardio treniruotėje, kurią vedė trenerės Agnė Mickevičiūtė-Butienė, Martyna Čepienė bei svečias iš Švedijos Petter Ehrnvall, teko paplušėti. Pasak jos, tokios treniruotės suteikia antrą kvėpavimą, naują motyvacijos dozę.

„Kai sunku, supranti, kad gali save spausti dar daugiau. Būtina nuolat iš savęs reikalauti maksimumo, o neužsistovėti vietoje. Labai smagu, kad neprofesionalus sportas smarkiai žengia pirmyn ir padeda išsijudinti aptingusius kūnus. Ateiti į šias treniruotes pakviesiu ir savo mamą,“ – šypsosi M. Valčiukaitė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Tituluota gražuolė S.Burbaitė sako, kad nereikia nuvertinti nei vienos mankštos. Kiekvienas pajudėjimas teikia naudą.

„Aš esu lankiusi įvairias sporto šakas. Sportavimas man nėra kančia, anaiptol, tai vienas iš atsipalaidavimo būdų. Tačiau ši treniruotė man buvo tikras iššūkis. Bėgi, atsistoji, padarai atsispaudimus, vėl bėgi ir taip visą treniruotę. Veikti tikrai buvo ką,“ – sako S. Burbaitė.

Mergina kviečia į treniruotes ateiti visas moteris, kurios ieško kompanijos ir nori gerai praleisti laiką.

„Aš sportuoju maždaug 3-4 kartus per savaitę. Dažniausiai bėgioju, nes ruošiuosi moterų bėgimui. Tačiau manau į savo dienotvarkę įtrauksiu ir šias treniruotes. Nes ištvermė yra vienas pagrindinių dalykų, reikalingų sveikam kūnui,“ – įsitikinusi mergina.

Nemokamos „Geros sveikatos klubo“ mankštos, kurias veda profesionalūs treneriai, vyksta kiekvieną ketvirtadienį, 18.30 val. prie Baltojo tilto. Į jas yra kviečiami visi, kurie nori sportuoti gamtoje su nuotaikinga kompanija. O norinčios dalyvauti bėgime gali registruotis adresu www.moterubegimas.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai